Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért hiszik azt, hogy milyen...

Miért hiszik azt, hogy milyen rossz Amerikában élni és, hogy milyen rosszak ott az emberek?

Figyelt kérdés

Erre itt egy komment aki ott él:


Ugyanis tervezzuk, hogy vegleg hazakoltozunk, de amig otthon csak rosszabodnak a dolgok, addig mindig csak tologatjuk a datumot. Termeszetesen az itteni eletnek is van pozitiv es negativ oldala. Pozitivumok, hogy itt lenyegesen konnyebb a megelhetes. Jo eletszinvonalon elunk, es kenyelmesen tudunk gyerek mellett is felretenni. Nagyon szeretem, hogy itt nem beszelnek ki az emberek, nem irigykednek, nem talalnak ki rolunk elkepeszto hulyesegeket unalmukban. Imadom az allando jo idot, az ocant, a mokusokat es a palmakat. Szerintem az amerikaik viszonylag jo fejek (habar zomeben nekem is europai barataim vannak, azert az igazi baratsaghoz a nagyon hasonlo gondolkodas kell), rengeteg kommentet olvasok, hogy azt irjak roluk, hogy felszinesek, butak. Vitatkozni nem fogok, csak egy pelda ami velunk tortent. Itt ugye meg az idegen is rad mosolyog egy boltban, megkerdezi, hogy hogy vagy (igen, meg ha nem is erdekli tenylegesen, de ez legalabb egy gesztus). Parom mar tobb mint 10 eve el kint, o jobban atvette ezt a gondolkodasmodot. Otthon ment a Tescoba vasarolni, penztarhoz erve, megkerdezte a penztarost, hogy hogy van, milyen volt a napja? A penztasor holgy, szinte felhaborodva kerdezett vissza, hogy miert erdelki ez ot? Tehat en ugy erzem, inkabb legyen ez a kedveskedo, kicsit nyalas stilus, mint a goromba, egymast semmibe vevo viselkedes.

Szeretem ebben az orszagban a kifogyhatalan termeszeti csodakat. Rengeteg csodas vizeses, nemzeti parkok, hegyek, gyonyoru tengerpartok, hozzank kozel van Kuba, a Karib szigetek, Bahamak, es szinte fillerekert lehet menni tengerjaro hajokkal.

Negativum hianyzik a csaladom, az otthoni baratok, es a negy evszak. :) Sajnos a hazaut haztol-hazig kozel 24 ora, de mindig megeri. :)


2010. dec. 27. 21:08
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
22%
Már bocs, de ez a nő, ez a kommentelő tiszta hülye. Itt sem háborodna fel a pénztáros ha nem épp teltháznál és kétszáz méteres sor elején baxakodnának vele.
2010. dec. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
48%

Viszont odakint is felháborodna ha még kétszázan várnak.


Szóval azért hiszik, hogy rossz, mert rossz is. Ilyen marhákkal van tele mint ez a kommentelő csaj.

2010. dec. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Benned az a baj, hogy neked mindenki korcs szokott lenni aki nem magyarországon akar élni. (oka, hogy 1 olyan válaszoló van politikai témakörben akinek nincs megjelenítve a százaléka)
2010. dec. 27. 21:18
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam kint 1 hónapot és nekem nagyon hiányzott a hazám és a családom, tehát vissza kellett jönnöm.


Furcsán érzi kint magát az ember, valahogy nem otthonos és az idő elteltével egyre kevésbé lesz az.

2010. dec. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
49%

"Benned az a baj, hogy neked mindenki korcs szokott lenni aki nem magyarországon akar élni. "


Baj? A baj nem itt van hanem a hozzád hasonlókban akik disszidens mániások.

2010. dec. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

" hogy valaki ott jólérezze magát a korcsok közt."

Tehát mindenki korcs aki nem magyar.



"Baj? A baj nem itt van hanem a hozzád hasonlókban akik disszidens mániások."

Nincs már diszidálás.

És miért baj ha valaki jobb életért elmegy valahova?

Miért lenne korcs? Mert te szerinted mindenkinek itt kell maradni. Aki úgy gondolja, hogy kint úgyse tud majd megélni, meg kinézik akkor az magából indul ki. te mindenkit kinézel aki nem magyar és nem veri a mellét, hogy mekkora magyar.

2010. dec. 27. 21:32
 7/28 anonim ***** válasza:
0%

"Mert te szerinted mindenkinek itt kell maradni"


Nem, szerintem minden korcsnak mielőbb távoznia kéne. És az ország végre felvirágozna nem lenne ilyen korcs kormányunk mint a mostani és nem lenne szegénység.

2010. dec. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

"idéznéd azt a modatom, melyben legalább halvány utalást tettem arra hogy magyar vagyok?"


Akkor mi vagy? Német? Szovjet? Arab? Észak-Koreai? Vörös Khmer?


Kinek lehetnek még ilyen idióta eszméi, mint neked?

2010. dec. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
32%
Egyébként a borzalmas helyesírásodból simán elhiszem, hogy nem vagy magyar.
2010. dec. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

"" te mindenkit kinézel aki nem magyar és nem veri a mellét, hogy mekkora magyar."


Idéznéd azt a modatom, melyben legalább halvány utalást tettem arra hogy magyar vagyok? Vagy ennyire idióta vagy, hogy már fantáziálsz is?"

Igazad van nem volt, de abból, hogy az a korcs aki máshol akar élni, abból jön, hogy szerinted csak magyarországon kell élni és ez az ország a világ közepe. De azért beismered, hogy mindenki szemét aki nem mindenhol a magyarságát akarja kifejezni?


"Azért mert a disszidálás egyenlő a hazaárulással."

Lehet valaki hazaszerető, de az még mindig nem ad kenyeret az embernek és nem ad jobb életkörülményt.


" Ezt csak a hozzád hasonló korcsok nem érik fel ésszel."

És a te hozzád hasonlók nem értik meg, hogy van másik ország is a világon. vagy mindenkinek ott kell élnie ahova születik?

Be kell látni, hogy ami itt van az már kritikán aluli. A fizetések szarok, az árak meg nyugatiak vagy magasabbak.

2010. dec. 27. 21:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!