Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy Svédország lakosságának 60%-a már nem svéd, hanem bevándorló. Malmö lakosságnak több, mint a fele szintén?

Figyelt kérdés

Rokonom dolgozott és élt kint, nemrégiben jöttek haza. Azt mondja, hogy a városokban már a svéd állampolgárok nem bírnak meglenni, mert ők vannak kisebbségben és már kimenni sem lehet biztonságosan az utcákra.

Mivel, hogy az ott élő arab és stb. bevándorlóak simán belédkötnek, mutogatnak, fegyvert imitálnak a kezükkel, ha valami nem tetszik, és a helyi lakos inkább megy tovább.

Mindez a fővárosban.

Ledöbbentem.



2021. okt. 4. 14:53
1 2 3
 11/21 molnarmarcell21 ***** válasza:
86%

1) Az a véleményem, hogy a Wikipedia szerint Svédország lakosságának 25%-a nem svéd (és ebben benne vannak azok is, akik már ott születtek, csak a szüleik nem).


2) A rasszista ledöbbenőnknek nem árt tudni azt is, hogy ennek a 25%-nak egy jelentős része finn, lengyel, jugoszláv, német, de még magyarból is elég sok van, többek közt nekem egy '56-os menekült rokonom.

2021. okt. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 hypno ***** válasza:
89%

És Bécsről mit halottál kérdező?

Lézer János már elég régen tudósított arról az életveszélyes városról. Hátha te tudod, hogy kell-e még rettegni, vagy most a választásokig nyugi van?

2021. okt. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
89%
Ilyen arányú bevándorló pont csak 1-2 arab országban van, például az Emirátusokban meg Katarban, de ne zavarjanak össze olyasmik, mint a tények.
2021. okt. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
89%
Én a Lund University-n tanulok, egyébként Malmö-ben lakok, soha semmiféle rossz élmény nem ért még pedig itt vagyok egy éve már. Eléggé fel van ez Magyarországon fújva, hogy félni kell a muszlim vagy más vallású emberektől. Soha semmilyen más bőrszínű embertől még csak egy rossz nézést sem tapasztaltam, barátaim között is vannak arab származásúak, mind nagyon rendesen emberek. Malmö-ben tényleg nem a legjobb északon a közbiztonság, de nagyobb veszélynek nem vagy kitéve mint Budapesten. Pesten sem mászkálsz éjszaka rázós környékre, ugyanígy itt sem. Szóval én nem tudom a rokonod hol lakik de fix nem Svédországban
2021. okt. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
92%
@15 Minden széljobbernek vannak fiktív Svédországból menekülő rokonai.
2021. okt. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

14 vagyok

hiaba pontoznak le, en elek itt nap mint nap, csak tudom, hogy mi van itt

birom mikor Magyarorszagrol jobban tudjak, hogy mi folyik itt

2021. okt. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat. 14: te ott élsz, akik hazajöttek ismerőseim, azok is ott éltek, nem fiktív kitalált történetekkel szolgáltam. Nekik ez volt a tapasztalatuk, hogy félelemben élnek a helyi lakosok sajnos.
2021. okt. 6. 16:52
 18/21 A kérdező kommentje:
Ja és nem 1 éve éltek ott, hanem 20-30 éve. Az egyik idősebb az a fővárosban lakott. Hiszek neki, miért is hazudna. Sok minden megélt már.
2021. okt. 6. 16:53
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Lényegtelen ki mióta lakik ott szerintem. Voltam a fővárosba is, az még jobban rendbe van mint Malmö. Az, hogy a lakosság félelembe élni Svédország bármelyik részén is, ez nem igaz állítás. Lehet vannak akik félnek az eltérő kultúrájú, bőrszínű emberektől ( fogalmam nincs miért) de a lakosság nagy része tökéletesen el van.
2021. okt. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
10-es vagyok, Stockholmban élek 25 éve. A kedves rokonod rasszista. Mindegy hol él biztos retteg mindenkitől.
2021. okt. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!