Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok róla,hogy a...

Mit gondoltok róla,hogy a Magyarországnál jobban átoltott Hollandia már ilyen durván szigorít?

Figyelt kérdés

[link]


Magyarországon meg még az általános maszkviselést és az online ontást sem meri meglépni a kormány.Mire várnak?Tapsra?Még nagyobb hullahegyekre.


Korlátozásokra van szükség.


2021. nov. 13. 19:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
hűje lipsik kapják be!
2021. nov. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Most akkor az a baj, hogy van korlátozás, vagy az, hogy nincs?
2021. nov. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Te és az elvtársaid már így is korlátoltak vagytok, a többi ember pedig normális állapotban szeretne élni.
2021. nov. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
A Hollandok hülyék. Nekünk nem kell a hülyeséget követni.
2021. nov. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

"Mire várnak?Tapsra?Még nagyobb hullahegyekre."



Nem tudom mire várnak..Viszont az imént kinéztem az ablakon és nem láttam hullahegyeket.

2021. nov. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem akkor korlátozd magad. Kezdd az internethasználattal.
2021. nov. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%

Kérdező úgy látom elég nagy szembe szélbe keveredtél, de egyben megadták az előttem hozzászólók a választ is: 2022 áprilisában, 5 hónap múlva választás, és nem akarnak szavazatokat veszteni.


A vírushelyzetben szerintem maga az orvostudomány másodlagos. A szigorításokat Magyarországon csupán a hozzá értő szakemberek sürgetik, az orvosok és virológusok.

A politikusok nem, mivel ők nem ilyen szemmel, hanem politikai haszonszerzési céllal nézik a vírushelyzetet, és úgy akarnak kijönni belőle, hogy a lehető legnagyobb támogatásuk legyen.

2021. nov. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
38%

A kórházban levők és a halottak legnagyobb része oltatlan. Így jártak van oltás. Senkinek sincs megtiltva hogy maszkot viseljen és naponta többször fertőtlenítse a kezét.

Összefoglalva aki hülye haljon meg.

A többieket pedig hagyják békén élni.

2021. nov. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A korlátozások több bajt hoznak, mint hasznot, tönkreteszik a gazdaságot, az oktatást, frusztrálják az embereket, munkanélküliséget, inflációt okoznak és kivéve a teljes karantént -ami felettébb drasztikus-, nem sok hasznuk van.

Felnőttek vagyunk, mindenki tud dönteni, mit kockáztat, a megbetegedést, esetleg az intenzív osztályt, de bízik a saját immunrendszerében, vagy az oltások esetleges mellékhatását, szerencsére van elég oltóanyag, aki akarja hozzájuthat, aki meg ódzkodik tőle, megteheti, hogy lemond róla.

Kényszeríteni senkit sem lehet, de azért néhány alapvető intézkedést hoznak és lehet, hogy lesz még szigorítás, de lehet, hogy szép szóval is rá lehet embereket bírni az oltásra, egyenlőre várnak, mennyire romlik a helyzet.

2021. nov. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Itt élek Hollandiában, de nincs semmiféle terror mint Magyarországon Cecíliáéknál. Senki nem rúg ki ha nem akarod bevakcinázni magad, munkahelyemen senkin nem láttam maszkot (kivéve akik munkájukból kifolyólag kell hordják a por miatt). A szupermarketben is lehúzom az orromról és eddig senki semmit nem mondott, de láttam másokat akik meg maszk nélkül mentek be az irodákba meg máshova és őket sem bántották.


Ellenben Magyarországon az a terror diktatúra elviselhetetlen volt, azért is kirúgtak meg megfenyítettek ha nem úgy hordod a maszkot ahogy kell. Random senkik belepofáznak az életedbe és erőszakoskodnak, hogy így-meg úgy hord. Egyszerűen nem hagyják békében élni az embert, mind itt.

2021. nov. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!