Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért nem zárják idén börtönbe...

Miért nem zárják idén börtönbe az oltatlanokat ausztriába?

Figyelt kérdés
Mert hetes áramkimaradások esetén nem jön a rendőr NO-GO zónába 😊😂🤣

2021. dec. 2. 07:47
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Házi fogságban vannak ne aggód.
2021. dec. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Csak én nem értem? Lehet nem nézek elég M1-et, abban az alternatív valóságban amit ott adnak le, lehet humoros vagy van alapja.

De a valóságban:

Nincsenek áramkimaradások, főleg nem napokig vagy hetekig tartóak Ausztriában. No-Go zónáról sem halottam még az országban. Ja, és még az oltás sem kötelező idén.

2021. dec. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%
A haladó nyugaton eközben 😂 [link]
2021. dec. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Aki ezt belém akarja döfni, azt én bioterroristának fogom nyilvántartani és köteles leszek magamat megvédeni vele szemben.
2021. dec. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

#4. Erőszakkal senkit sem fognak oltásra kényszeriteni, de pénzbüntetésre igen, és rajta leszel a listán, tehát sem munkát nem fogsz kapni, se nem mehetsz a sétán es az ennivaló megvételén kivül sehova, mert nem engednek be. Németországban ez utóbbi már müködik. A buszon, villamosokon, vonatokon sem utazhatnak. Akarod ezt a fajta életet?


Kérdezö, ha valaki majd nem fizeti a büntetést, akkor jön a börtön. Ilyen lesz a sorrend, és biztos vagyok benne, hogy Magyarországon is be fogjak vezetni a kötelezö oltást.

2021. dec. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Senior Séf ***** válasza:
29%
Magyarországon is be fogjak vezetni a kötelező oltást. Most ott tartunk,hogy a kutyát se érdekli, ha a járványon átesve nyakig vagyok ellenanyaggal,a kutyát se érdekli, ha mehetek szérumot adni, védettségi igazolást csak 3 oltás után kaphatok. Fasza!
2021. dec. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
#6 baromság. Ha már 6 hónapnál régebben kaptad az utolsó oltást, akkor kell csak a harmadik(vagy janssen esetén a második) emlékeztető oltás. Már, persze ha EÜ dolgozó vagy, mert máshol még nem vezették be, bár nyilván befogják.
2021. dec. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
persze, NYILVÁN, csakis :D
2021. dec. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
31%

Ide idezném Tarantino szellemét


"Kezdjük ott, hogy kislány valószínűleg nem is volt. De a sztoriban nem a kislány a lényeg. a lényeg az, hogy mobiltelefonnal raboltak bankot."

Vagy Terry Gillam 12 majmát


"Itt már rég nem a vírus a lényeg. Követni az utasításokat! Végrehajtáni azt, amit pstancsolnak."

2021. dec. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!