Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ez nem nagy dolog? Csak...

Ez nem nagy dolog? Csak szerintem nagy dolog ez?

Figyelt kérdés

Elméletileg a román kormánykoalicióban 3 párt van, a libsik, szocik, és a romániai magyarok ( RMDSZ)

Csak szerintem hatalmas dolog az hogy a minket szívből gyűlölő románok, akik ha lehetne már küldenék Debrecenbe a tankjaikat és lebombáznának minket azoknak a kormányában a 3 párt közül az egyik magyar, aki kiáll a magyar kultúra és az autonómia mellett? Én azt nem tudnám elképzelni pl hogy a szerb kormányban benne legyen egy olyan párt ami Koszovó függetlenségéért állna ki ( nem tudom milyen pàrtok vannak Szerbiába)



2021. dec. 19. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Lehet, hogy nem is utálnak sem a románok, sem az ukránok, sem a szlovákok?
2021. dec. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az RMDSZ elég sok romániai koalícióban részt vett már.


Mellesleg Romániában a libsi,szoci kormányt ne úgy képeld el, mint a magyarországi elvtársaikat.Sok tekintetben teljesen ellentétesek velük.

2021. dec. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1

Ez teljesen esélytelen. Felmész az internetre, ahol egy videóban szerepel a románia és a magyarország szó ott a kommentekbe végtelen számú mongolozás, bozgorozás található. A szlovákok még durvábbak is

2021. dec. 19. 13:57
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

az RmDSZ minden román kormányban benne van


Ők amolyan megélhetési politikusok

Mindig keresik azokat ahol a megélhetésük biztositott


És hááát ugye a kormányon lévők között több közpénzt lehet el lopni


Az RMDSZ nem képviseli a magyarok érdekeit, ők csak saját érdekeiket képviselik, gazdagodnak a románok seggének nyalása és kiszolgálása közben...

2021. dec. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Erdélyben 1x voltam, akkor is azt énekelte az idegenvezető nyanya, hogy lesz még a magyaroké Kolozsvár. Szóval nálunk is van, aki megéri a pénzét.
2021. dec. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A románok nagyrésze nem gyűliöli a magyarokat. Persze vannak soviniszta idióták, de azok itthon is. Sőt talán még több is mint ott.
2021. dec. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én azt a fenenagy magyargyűlöletet a kilencvenes évek vége óta nem tapasztalom, őszintén.


Az RMDSZ pedig többet volt kormányon mint ellenzékben az elmúlt 30 évben, akkor is, amikor még volt magyargyűlölet, nem is kevés.

2022. szept. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!