Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Csak szerintem van Kaszasztámb...

Csak szerintem van Kaszasztámba külföldről hergelt háboru?

Figyelt kérdés

ha a nép csinálná akkor befejezték volna mikor visszavonták a negatív intézkedéseket meg a nép általába nem lő fegyverekkel profin hanem eliszkol mikor lőnek rája.

meg az elején mikor a nép tüntetett akkor békés volt minden aztán egyszer csak elkeztek lőni meg gyújtogatni robbangatni


2022. jan. 7. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Mi az a Kaszasztám? Valami étel?
2022. jan. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
“ a nép általába nem lő fegyverekkel profin hanem eliszkol mikor lőnek rája.” Abban az országban kötelező katonai szolgálat van így a felnőtt lakosság férfi állománya tud bánni a lőfegyverekkel. Egyébként igen az ottani helyzet olyan mint az ukrán ott is kívülről szították a tüzet
2022. jan. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
1: hát a kérdező kaszasztája... :)))))
2022. jan. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 árokpart ***** válasza:
77%
Nem külföldről hergelt. Nagyon nagy volt a munkanélküliség, a bérek alacsonyak és hatalmas energiaáremelések voltak. Ezt úgy kell érteni, mintha nálunk pl. 2006 nyarán nem 30, hanem 55-60 százalékkal drágult volna a gáz és a villany.
2022. jan. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Egyiptomban sem hagyták abba a ribilliót miután visszavonták az azt kiváltó intézkedéseket, pedig Mubarak megdöntése nem áll érdekében a "nyugatnak". A puskaporos hordó is robban ha szikrát kap, hiába rántod ki a kanócot.

Van egy erős fennálló társadalmi elégedetlenség, az fűti az eseményeket (bár nem lepődnék meg ha erős operatív műveletek folynának a térségben). Flinta mg akad arrafele jónéhány a civileknél is, raktárakból is szerezhető, át is állhatnak egységek, meg persze fű alatt is lehet nekik kívülről szállítani. Egyenlőre elég kusza a helyzet, nincs biztos infó az ellenállás szervezettségéről, a pontos helyzetről. Néhány héten belül eldől mi a pálya. Bár szerintem az oroszok ha kell katonai erővel is megtartják Kazahsztánt.

2022. jan. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

"meg az elején mikor a nép tüntetett akkor békés volt minden aztán egyszer csak elkeztek lőni meg gyújtogatni robbangatni"


Rémlik ez nekem valahonnan, 2006 fidesz által kivezényelt focihuligán provokátor csőcselék? épp csak lőfegyverhez nem jutottak szerencsére.

2022. jan. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4%
En is ugy gondolom, hogy nyugati rahatas miatt indult a balhe ... ezert is mentek a ruszkik rendet tenni. Lukasenkaeknal is ez volt a helyzet. Nyugat folyamatosan provokalja azt a kornyeket.
2022. jan. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
7: mire godnolsz konkrétan nyugati provokációként ott?
2022. jan. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
24%
#8 nem a 7.es vagyok viszont a felvételeket lárva nagyon furcsának találom hogy nem orosz fegyverek vannak a tüntetőknél hanem amerikai
2022. jan. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 MDaniel98 ***** válasza:
86%
Még nem tudni, de bőven benne van a pakliban.
2022. jan. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!