Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért pattog ennyire Biden,...

Miért pattog ennyire Biden, ha Oroszország egyértelműen demonstrálta a kérését, hogy hagyjon nekik békét?

Figyelt kérdés

Oroszország nem akar amerikai katonákat látni a határon, a NATO-t is el akarja távolítani, továbbá szabadulni akar az amerikai bázisoktól. Biden nem tartja tiszteletben ezeket a kéréseket, sőt fegyvereket szállít Ukrajnába és amerikai katonákat akar küldeni a határra, ami valószínűleg ki fogja csapni a biztosítékot Putinnál.

Putin nem tűnik kompromisszumképesnek, így a háború elkerülése végett le kellene csillapodnia az USA-nak. Értem én, hogy politikailag nem korrekt úgy táncolni, ahogy Putin fütyül, de egy háború most senkinek sem hiányzik.

Én azt látom, hogy az USA kéretlenül beavatkozik az itteni belpolitikai ügyekbe, és ezzel provokálja Oroszországot.


2022. jan. 25. 16:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

16:51


[link]


Most akkor ki az agresszor? Igen, a Putyin az!

2022. jan. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

2. Cseccsen háború 1999-2009


[link]


Grúz háború 2009-

[link]



2014-

[link]



Mégegyszer megkérdezem, ki is az agresszor, akkor?

2022. jan. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem mondtam, hogy nem Putin az agresszor, de a háború elkerülése végett Bidennek is le kell csillapodnia.
2022. jan. 25. 17:16
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

9

"Hagjyon békét keleten"

Békét? Ember, háború van Ukrajnában, katonák lövik egymást.

Nem lehet ott békét hagyni, ahol jelenleg sincs!

2022. jan. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 MDaniel98 ***** válasza:
48%
Na, nem mintha Oroszország olyan ártatlan lenne, ne essünk a ló túloldalára.
2022. jan. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!