Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Meddig húzódhat még ez a...

Meddig húzódhat még ez a semmilyen helyzet?

Figyelt kérdés
Várunk, meg várunk, de nem tudni semmit. Mindenki találgat csak. Persze háború ne is legyen! De mikor lesz vége ennek a herce-hurcának? Természetesen az ukrán-orosz helyzetről beszélek.

2022. jan. 26. 13:51
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Az oroszoknak nem érdeke várni, mert ömlik a fegyver Ukrajnába. Szerintem heteken belül lesz valami.
2022. jan. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Fogalmam sincs.
2022. jan. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Minél tovább húzódik, annál jobb, mert akkor semmi sem lesz belőle
2022. jan. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nincs semmilyen konkrét információ. Amúgy csak én nem láttam eddig semmi felvétel erről? Írják, hogy 100 ezer orosz katona állomásozik az orosz határnál, de se erről, se másról eddig egy képet, felvételt sem láttam. Le vagyok maradva? Linkelnétek, ha ti láttatok?
2022. jan. 26. 14:18
 5/9 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Nem is nagyon tettek közé ilyeneket, azért nem látsz. Nem pontosan az Ukrán határnál vannak, hanem tőle 200km-re, ha minden igaz.
2022. jan. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
"100 ezer orosz katona állomásozik az orosz határnál," Ennél több is, és már vagy 3 éve. Csak azért van ez a hercehurca a médiában, mert valamivel meg kell indokolni a közvéleménynek az eljövendő ukrán támadást Dombas ellen. Most kaptak megint egy kazalnyi javelint, a korábbi szállításokkal együtt már Dunát, akarom mondani Dnyepert lehetne rekeszteni velük. Amit elfelejtenek mondani erről a fegyverről, az, hogy nem csak védekezni jó páncélosok ellen, de kiváló támadófegyver megerősített állások, bunkerek ellen. A dombasziak beásták magukat, onnan csak egy nagyszabású légicsapással lehetne kiverni őket, amit az oroszok csírájában fojtanának el, vagy páncélosrohammal, amit a helyi erők simán visszavernének, mivel nekik is van bőven vállról indítható. Marad a hagyományos gyalogos előrenyomulás utcáról utcára, házról házra, ehhez pedig tökéletes támogató egy hordozható fejlett rakétarendszer erős tandem kumulatív töltettel.
2022. jan. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, én is megnéztem pár amerikai híradást, hogy mi igaz és mi nem belőle, az már ugye egy másik kérdés. Na szóval az ukránok szerint 127 ezer orosz katona állomásozik az ukrán határnál. Most kaptam 97 tonnányi rakományt Amerikából (fegyverek miegymás). Biden azt nyilatkozta, hogy a közeljövőben 8,500 katonát irányít Európába, ha kell. Illetve azt is említették (ezt már a gyakorin is olvastam), hogy a diplomaták elhagyják Kijevet. Egyébként szinte mindegyik videóba beleszúrták az orosz hadgyakorlat alatt készült videókat, (azt se tudni mikori, friss vagy nem).
2022. jan. 26. 17:07
 8/9 A kérdező kommentje:
*kaptak
2022. jan. 26. 17:08
 9/9 anonim válasza:
100%
Szerintem innen már csak farok meregetes megy. Az oroszok tudják jól ha ténylegesen elakartak volna foglalni Ukrajna bármely részét azt gyorsan intenzíven teszik, és nem heteken át mutogatják a dolgokat hogy fel tudjon készülni Ukrajna és elég segítséget kapjon.
2022. jan. 27. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!