Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Most pontosan mi a baja az...

Most pontosan mi a baja az EUnak a gyermekvédelmi törvénnyel, az hogy a Fidesz szülői beleegyezéshez akarja kötni az lmbtq felvilágosítást?

Figyelt kérdés
2022. febr. 16. 19:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%
Ha a szülő beleegyezik akkor se lehet...
2022. febr. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
38%
Az a baja hogy van ilyen törvèny.
2022. febr. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
10%

#1


Jogos. Sok liberális szülő van, így ez korrekt, egyetértek!

2022. febr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Az eu inkább liberális beállítottságú, nem szereti az ilyen megkötéseket mint ez a törvény is.Hogy aztán igazuk van e vagy sem az mindenki másképp látja.
2022. febr. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%

Annak a "törvénynek" vannak egyéb passzusai is. Elmagyarázom egy példával, hátha úgy sikerül felfogni:

Törvény: tilos embert ölni, ezen felül a helyi fideszes képviselő jogot formálhat bármely esküvő után az első éjszaka jogára.


EU: ez a törvény sérti az emberek önrendelkezési jogát


fidesz: Há' mi a baja az ejunak a törvényünkkel!? A mocskos eju aztat akarja, hogy lehessen embert ölni!

2022. febr. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
7%
Az EU-nak az a baja hogy most már nem lehet tömegessével átoperálni a csecsemőket mint eddig. De szerintem ez is egyjó dolog mint a rezsicsökkentés
2022. febr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
Eddig szerintem nagyon minimális ember akart ilyet tenni, nem értem, mi a toszért kellett ezt a témát ennyire felturbóznia Viktortának a xarkerevésen kívül. Nem olyan nagyon nagy probléma ez a társadalomban.
2022. febr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan mondom nevetséges vagy kérdező. Mielőtt kimentem volna Lengyelországba résztvettem egy tüntetés előkészítő LMBTQI témájú eseményen, amely egy vidéki megyeszékhelynek a civil szervezeti bázisán volt, nos ott nagyon sok gimnazista és 18 év alatti fiatal jelent meg, és tudod nem csak a melegség, leszbikusság téma jött szóba, hanem az is, hogy a legtöbbjük szülője nem is tudja, hogy a drága kamasz gyermekük ott volt, ugyanis ismerik a szüleik álláspontját, és valószínű eltiltanák az ilyen rendezvénytől, így hát titokban mentek el ide.


Amellett, hogy az LMBT témáról szó esett, amellett arról is szó esett, hogy pl ahol lányok többen vannak pl egy dráma tagozatos osztályban, ott se cserélhetik fel a nemeket, a színmű kedvéért, ez-az egyik, a másik, hogy talán ez is az elfojtásból ered, hogy ha egy tanár szexuális molesztálással próbálkozik, akkor ott is elengedte az iskolaigazgató a füle mellett a diákok által történt bejelentést... és ez a beszélgetés úgy zajlott, hogy egy mentálhigiénés szakember vezette.

2022. febr. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként magam példáján tudom, hogy én se kötöttem anyám mivel már csak ő él, míg el nem fogadtam magamban a dolgot. Ettől függetlenül, mivel volt 3 bátyám, mivel én 2002-2011 között éltem általános és középiskolások mindennapos életét, így simán hozzá fértem olyan információhoz, akár fiataloknak szóló szakkönyvekből, amelyek azt állították, hogy a melegség olyan mint a heteroszexualitás, plusz késő este simán néztem egyik bátyám szobájában a fiúk a klubbolt, Steier Kristfóf outjára is emlékszem, plusz Hoffer Misire mint meleg karakterre, meg Kismocsok és VV Zsolti karakterére is. Néha Mónika és Balázs showba is esett erről szó.


Meg volt jó pár interneten elérhető meleg témájú művész vagy független film, akkor középiskolásként már utána néztem, hogy ki volt meleg a nagyművészek közül, meg csomó olyan zenét kezdtem el hallgatni, ahol az énekes minimum biszex, Placebo, The Ark, David Bowie. Plusz ekkoriban olvastam el rendszeresen pl Karinthy Márton ördöggörcsét, ahol többek között szó esett a melegségéről is és azt is egy kisvárosi könyvtárból szedtem elő. Hiába születetttem bele egy apai ágról lengyel és vallásos családba, ettől még megtaláltam a módját, hogy felvilágosítsanak, a szüleim nem tudtak volna burokba felnevelni... majd oda mentek volna mindenhová, hogy megkérdezzék, megfenyegessék az iskolaorvost, vagy a tanárokat, vagy a könyvtárosokat, hogy nekem ne adjanak ki csakis heterós könyveket, őszintén aki így gondolkodik, az nem ismeri a mai fiatalságot, de szerintem az én 30-as korosztályomat se...

2022. febr. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
30%
Az hogy a gyerekeket nem lehet a szülők beleegyezése nélkül átműteni más neművé, meg hormonokkal tömni a cél érdekében. Ezt a kormány nem engedi. Mese az habbal, hogy a homoszexuálisok kirekesztéséről lenne szó. Nekem például semmi bajom velük, nem érdekel, hogy ki homoszexuális, ki hetero. Nálam nem ez határoz meg egy embert. Azonban a szülők beleegyezése nélküli hormonpótló kezeléseket, nemváltó műtéteket szívemből ellenzem.
2022. febr. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!