Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Én vagyok az egyetlen, aki...

Én vagyok az egyetlen, aki teljesen kiábrándult a politikából?

Figyelt kérdés

Alapjáraton baloldali beállítottságú vagyok, de ez a kérdés most mindenkinek szól. Baloldaliként eljutottam oda, hogy már én sem tudom teljes szívvel támogatni MZP-t. Nyilván fognak most jönni a "fideszes troll" típusú kommentek, de ez az igazság. Utálom Orbánt, borzasztó vezetőnek tartom, de MZP napról napra építi le a baloldalt, ezt minden baloldali mélyen legbelül tudja, még ha tagadja is. Rengeteg baloldali megbánta, hogy rá szavazott, többek között én is, csak mint mondtam a legtöbb ember sosem ismeri be, ha hibázik.

Eljutottam oda, hogy inkább már el sem megyek szavazni. Ez az ország még nem érett meg arra, hogy érdemi változás legyen a politikában, talán soha nem is fog...


2022. febr. 18. 09:10
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
10-esnél a pont. Mocskolódás nélkül nagyon jó esélye lett volna Orbán ellen, hiszen sok fideszes hite megingott a covid óta, de MZP ámokfutása megerősítette őket ismét a Fidesz mellett.
2022. febr. 18. 10:28
 12/12 hypno ***** válasza:
73%

#9


Nincs igazad.

Karigeriről a jámborság szobrát is meg lehetne mintázni és a fidesz propagandistáknak mégsem okozott gondot ugyanazt a lejárató kampányt letolni.

Amikor 10 médiumból 9 ugyanazt az álfelháborodást közvetíti feléd, akkor lehetsz akármilyen elszánt, csak meginogsz. És pillanatnyilag ilyen arányban uralják az orbánisták a sajtót. Még a F1 és bármilyen sportesemény alá is képesek pártpiárt nyomni (egy percben).

2022. febr. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!