Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért menekülnek Ukrajna...

Miért menekülnek Ukrajna irányából az emberek ha Kárpátaljában béke van?Ott is maradhatnának,meghúzhatnák magukat és akkor egyszerűbb lenne a visszatérés is.

Figyelt kérdés
2022. febr. 25. 20:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
EGéybként harcolhatnának is a hazájukért...
2022. febr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%

Ezeket a gyávákat én nem engedném sehova, nemhiába tiltották meg meg az életképes férfi lakosságnak hogy elhagyni az országot.

Aki meg menekül szégyeljle magát, nemhogy menne harcolni és meghalni ukrajnáért.

2022. febr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mit gondolsz meddig lesz béke?


Oké, délelőtt még volt rá remény, hogy vége lehet az egésznek, ugyanis délután állítólag hajlandóak voltak tárgyalni, Putyin pedig csak kettő dolgot kért cserébe.


Jelenleg nincs szó tárgyalásról, a háború éleződik Kijevben, az elnököt meg akarják gyilkolni és már Magyarországot is felszólították, hogy vonják ki az amerikai katonákat.

2022. febr. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
Mert ez jó ürügy volt megpattanni Nyugat-EU-ba.
2022. febr. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
Mert köztudott, hogy Magyarországon baromi nagy jólét van az ukránnak. Ingyen szállás, jobb fizetés, mint a magyarnak, heti 3 ingyen buszjárat, munkában 0 felelősség. Hát miért maradna ott, ha itt ingyen is élhet. Délen senki nem jöhet közben meg megtölti ez a baromarcú az országot, akiktől 30 éve megszabadultunk. Ehhez külön gratulációmat tudom adni. Előre léptünk nem hátra ugye? Vissza vagy 30 évet.
2022. febr. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
98%
Hát azért, mert besorozhatják őket. Én megértem őket, minek harcolnának egy veszett ügyért? Minek halnának meg nagyhatalmi spekulánsok bábújaként? A kárpátaljai magyarok esetén pláne érthető, h minek harcolnának egy olyan Ukrajnáért, amely folyamatosan a jogaikat csorbította.
2022. febr. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Béke van, ja. De meddig? Én még 2 napot adnék neki... Najó, 3et, mer thétvége jön:D
2022. febr. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
3) de Kárpátaljáig nem fog elérni a front,sokkal hamarabb vége lesz így vagy úgy.
2022. febr. 25. 21:22
 9/13 A kérdező kommentje:
6) a sorozás elől már nem lehet elmenekülniük, legalábbis büntetlenül.
2022. febr. 25. 21:22
 10/13 anonim ***** válasza:
97%

#8 Legyen így, de jelenleg nagyon úgy néz ki, hogy még nem látjuk a végét.


Egyébként simán reális lehet az, hogy Lvivet is megostromolják. Az meg 250-300km a magyar határtól.

2022. febr. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!