Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az egészségügyi állapota...

Az egészségügyi állapota miatt viselkedik így Putyin? Elvileg kezdődő Parkisonja van.

Figyelt kérdés

Egy szellemileg leépülőben lévő elnök ön és közveszélyes. Pusztán egy politikai státusz senkit sem jogosít fel arra, hogy ártatlan civileket és gyerekeket mészároltasson le. Ugyanis az orosz katonák most már célzottan a civileket bombázzák.

Nyilván feltűnt, hogy ez nem normális, és valamilyen pszichológiai/egészségügyi dolog csak meghúzódik a háttérben. Mintha most már mindegy lenne Putyinnak, hogy mi történik a világban, ő úgyis meg fog halni, ezért élvezi, hogy mások is szenvednek.



2022. febr. 26. 00:39
1 2 3 4 5 6
 1/52 A kérdező kommentje:
A kognitív képességek csökkenése már a Parkison korai stádiumában is észlelhető.
2022. febr. 26. 00:40
 2/52 anonim ***** válasza:
73%
Igen. Megértőnek kell lenni vele, beteg szegény. Hitler is parkinzonos volt
2022. febr. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:
2: nem megértőnek, te ostoba... hanem azonnali hatállyal el kellene tiltani az elnöki funkciójától
2022. febr. 26. 00:44
 4/52 anonim ***** válasza:
26%

Nem leszel pszichotikus tőle, és látható jelei vannak.


Most épp pszichiáterre olvastad magad a facebookon a WC deszkán ülve?

2022. febr. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:
4: ?
2022. febr. 26. 00:46
 6/52 A kérdező kommentje:
Ezt nem én találtam ki, hanem a sajtó beszél erről, de már 2020 óta kiszivárgott nyílt titokként. Egyébként a Parkisont bevett és gyakori szokás botoxszal kezelni. Putyin egész arca gyakorlatilag szét van botoxozva.
2022. febr. 26. 00:50
 7/52 anonim ***** válasza:
13%

"Pusztán egy politikai státusz senkit sem jogosít fel arra, hogy ártatlan civileket és gyerekeket mészároltasson le."

Khm, nem Putyin mondta azt a lakosságnak, hogy álljanak ki ukrán zászlót lengetve az orosz tankok elé... Jelen helyzetben szerintem inkább Zelenszkij az, aki nem teljesen normális. Pontosan tudja, hogy az oroszokat nem fogják tudni feltartóztatni, erre a lakosságot ellenállásra buzdítja, hagyja hogy civilek felkészületlenül, alulfegyverzetten mészároltassák le magukat az oroszokkal.

2022. febr. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
21%
Nem azt mondtam, hogy nem lehet parkinsonos. Azt mondtam, hogy nem leszel tőle pszichotikus, beszámítható maradsz.
2022. febr. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
27%

https://www.youtube.com/watch?v=5OLzuUVfoJ8


Ez a Parkinson kór. Szólj, ha felfogtad, hogy miről beszélek

2022. febr. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
85%
7: a megtámadott hibás, mert az aggresszor erőszakot alkalmaz vele szemben? Nagyon kifacsart gondolkodás kell ehhez.
2022. febr. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!