Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Németországban a fejlett és a...

Németországban a fejlett és a fejletlen tartományok egészségügyi rendszere is különbözik?

Figyelt kérdés
Jelentős a különbség mondjuk Bajorország és Türingia között gazdasági erőben, fejlettségben. Életszínvonal is sokkal magasabb a bajoroknál. De mi a helyzet az egészségügyi ellátással? Ott is jobb ellátást kap egy bajor mint egy türingiai? A gazdag tartományokban magasabb színvonalú az egészségügy is, vagy ez államilag azért ki van egyenlítve? Jobb ellátást kap egy Augsburgban elő bajor, mint egy Erfurtban elő türingiai?

#Német egészségügy
2021. szept. 23. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ mi bajod van. A speciális ellátással gondok vannak az emberhiány miatt, így gyakori a betegek utaztatása
2021. szept. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A bajortól sem kell hasraesni... Szerdán bementem a klinikára, hogy konzultáljak a vesekövemről, lassan 1 éve bent van, eddig nem akartam kiszedetni, mert határozott idejű munkaszerződésem volt, féltem, hogy kirúgnak. (már voltam előtte egyszer 6 hétig otthon vesekővel...). Erre megultrahangoz a doki, persze ő nem látott semmit.... Azt hitte szimulálok, majd akkor foglalkoznak vele, ha történik valami. pl elzárja a húgyvezetéket... na ennyit a negelőzés fontosságáról, meg a német precízségről...
2021. szept. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!