Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az U.S.A azért rántotta bele...

Az U.S.A azért rántotta bele a háborúba Oroszországot, hogy Németo.& Európa az övé legyen Kína elől?

Figyelt kérdés

Ne higgyétek azt, hogy nem történnek hatalmi játszmák a világban. Az USA most belerángatta az oroszokat egy vietnámi csatába, miközben európát megszerezte az USA. dr.Drábik nagyon szépen, tiszta levezetéssel vázolja már a video elején a háttérben meghúzódó okokra visszavezethető okokat, érdekeket


https://www.youtube.com/watch?v=bkNA5IY5lmk


Mit gondolsz a video megtekintése után?



2022. márc. 6. 13:50
A kérdező szavazást indított:
igen
talán
kevésbé
27 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Csak nem gondolod, hogy 39 percet végighallgatok ennek az izének a locsogásából???
2022. márc. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Húha.. van itt baj a toronyban... 😂😂😂
2022. márc. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Igen, az USA tehet arról, hogy Oroszország megtámadta Ukrajnát. Hogy lehet ennyire ostobának lenni?
2022. márc. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Napi Putyin szopó kérdés is megvolt. :)
2022. márc. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Félelmetes, mennyi agyhalott ruszkiszopó van az ezen az oldalon.
2022. márc. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
5, nincs sok... Csak minden kérdés alá írnak, így soknak tűnik. Max 5-6 ilyen kretén van. Én csak remélni tudom, hogy pénzt kapnak ezért, mert ha ingyen ilyen hülyék az azért nagyon gáz.
2022. márc. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
Minden háborút az USA szít. Hegemonia, mit vártunk? "Demokratikus" diktatúra.
2022. márc. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
52%
Aki azt mondja, hogy Dr. Drabik Janos hulyesegeket beszel, az mivel tudja alatamasztani ? Komoylan
2022. márc. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
33%
Nem vagyok Putyin szopó, de bizony szerintem is kettőn áll a vásár és Amerika is ludas a dologban.
2022. jún. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
#6: Pénzt kapnak, ez a munkájuk. Abból is látszik, hogy állandóan itt lógnak és mindig az elsők között reagálnak a kérdésekre. Persze, a tényekre nem kíváncsiak.
2022. szept. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!