Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Van még rajtam kívül olyan,...

Van még rajtam kívül olyan, akinek az orosz-ukrán háború el sem érte az ingerküszöbét? Mintha csak egy újabb unalmas covid hullám lenne...

Figyelt kérdés

Mindenki erről dumál meg megy a riogatás és spekuláció ezerrel, hogy "Úristen most mi lesz", de azon kívül, hogy munka után/hétvégén belepillantok a napi hírrovatokba (épp mennyi menekült érkezett Mo.-ra, a milliomodik tehetetlen orosz támadást verték vissza az ukránok meg újabb nap amikor mindenki utálja a ruszkikat és Pray for Ukraine) már nagyon kezd unalmas lenni az egész téma. 2 nap alatt lecsengett az egész számomra, amikor először hallottam az oroszok első kapitális bénázásairól.


Azt hittem az első nap, hogy itt kő kövön nem marad semmi és kész vége megint jön az orosz henger (akkor picit megszeppentem), de nem hazudtolták meg magukat az oroszok. Csóró egy tehetetlen ország. Nem is adok nekik 1 hónapot, Putyin repül, orosz államcsőd és minden megint a covid-ról vagy egy újabb hülyeségről fog szólni.


Lehet azért is van így mert már felnőttem és sok sz**ságot éltem át a civil életben (egyetemi/munkahelyi szo**sok amelyek mellett egy háborús rinya eltörpül), de gyerekként az iraki háborút még élőben néztem és az még látványos meg menő volt, ez az orosz szerencsétlenkedés viszont inkább nevetséges.


Köztetek van olyan aki hasonló nihilizmussal veszi tudomásul ezt a bohózatot?



2022. márc. 6. 19:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%

Olcsó propaganda az egész, a kovid utáni időkre.

Valamivel meg kell alapozni a great reset terv legelső alappillérét, hogy elsőnek az energiaárakat kell feltornázni magasra,ehhez kell egy krízis, hogy az emberek a megújuló energiák elektromos kocsik felé forduljanak.

Ennek a kezdete 2025-2030 között.

Kb ekkora is tehető ez ha józan paraszti ésszel is belegondolunk.

2022. márc. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
Tökmindegy eléri e az ingerküszöböt mindenképp erre lesz fogva a világgazdaság beszakadása a covid nem bizonyult elégségesnek.
2022. márc. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
menyj be a penny -be és vegyél paradicsomot, el fogja érni az inger küszöböd.
2022. márc. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3: Hogy jön ide a paradicsom?
2022. márc. 6. 20:07
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

A háború egyik nagy hozadéka a drasztikus drágulás.

A paradicsom csak egy példa volt, de sok minden fog még drágulni.

Mind a háború, mind a kormány eszement politikája - pénzszórása miatt.

2022. márc. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%

Ukrajna kell az eu nak. Természeti kincsek, az akkumulátorhoz, stb. Ráadásul olcsó munkaerő.

Oroszországnak csak azért kell Ukrajna, mert az eu nak is.

USA nak csak azért kell ukrajna, mert oroszországnak is, mellesleg az eu egy usa gyarmat.

Ezt tudja Ukrajna is, ezért kitalált egy háborút. A saját népét lövi, kis orosz segítséggel, azért hogy strófolja az országa árát.

Mindenki tudja, hogy kamu háború, de ha ezt Orbán kimondaná, megint leszednének utasszállító gépet, mondjuk pest felett, és mi nem csaphatnánk vissza, mert megint menne a vita, hogy oroszok, vagy ukránok lőttek.

Most várunk, melyik nagyhatalom enged vagy talál olcsóbb országot.

2022. márc. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

Lidl. Koktél paradicsom, 5300.-/ kg.

Elérte az inger küszöböm.

2022. márc. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Témához kapsolódóan. Valóban nem olyan, mint mikor bedobták a covidot 2020.-ban. De maradjon is így! Elég az is, hogy gazdaságilag mit hoz magával. Csak kapkodjuk a fejünket!
2022. márc. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
0%

Szia

Te nem a Szabolcs vagy? :D

2022. márc. 8. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vásároljon a piacon, olcsöbb és kevésbé emeli át a pénzed a német adófietői rendszerbe.
2022. márc. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!