Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért van ez, hogy jobban...

Miért van ez, hogy jobban sajnáljuk a menekülteket, mint a magyar gyerekeket ?

Figyelt kérdés

Igazából nem tudom sajnálni az ukránokat. Egy részt szerintem ugyan olyan hibásak, mint az oroszok. Másodjára, pedig én is úgy gondolom, ha akarták volna simán azt mondják,hogy nem harcolok. Legalábbis 100%, hogy nem lett volna ennyi halott meg sérült. Szóval szerintem ugyan olyan vastagon benne vannak az ukránok, mint az oroszok.


Plusz amit nem értek, azt egy videóban nagyon jól megfogalmazták egy pár napja. Azt a sok gyereket aki éhezik Magyarországon őket miért nem sajnálja senki ? Vagy ott van a hajléktalan helyzet pl. szerintem Pesten azért durván ilyesztő a helyzet, azzal miért nem foglalkoznak az emberek?


Nekünk is olyan emberségesnek kellene lennünk egymással mint a menekültekkel.



2022. márc. 11. 00:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező, szívesen elolvasnám, hogy te személy szerint mit tettél eddigi életedben a mélyszegénységben élő gyerekekért és a hajléktalanokért.


Köszönöm, ha őszintén leírod.

2022. márc. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem te SENKIVEL nem vagy-voltál-leszel emberséges.
2022. márc. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
78%
Qva nagy katyvasz van a fejedben😂
2022. márc. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Elég beszédes a hallgatás a 11. hozzászólásban feltett kérdésre így bő két hét után.
2022. márc. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
#14 mit tett, mit tett, hát osztja az észt, hogy mit kellene csinálni másoknak :D
2022. márc. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!