Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi az oka annak, hogy az...

Mi az oka annak, hogy az emberek egy része kitart az orosz verzió mellett?

Figyelt kérdés
Igazából nagyon megosztó téma, sokféle verzió, sokféle nézőpont, mégis sokan egyetértenek az orosz propagandával és istenítik Putyint és a tetteit. Érdemes olvasni az orosz hírek kommentjeit. Tele vannak gyűlölettel. Sokan azt hiszik, hogy minden a nyugat hibája, vagy a nyugat tönkre akarja tenni Európát. Ennek semmi értelme nincs, mert Amerikának semmi érdeke és számára is veszteséges lenne ha az EU tönkremegy. Nem tudnak reális választ adni, csak személyeskednek és totálisan egyetértenek Putyinnal, de még ők sem tudják megfogalmazni, hogy miért.

2022. márc. 12. 00:33
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
59%

Mert még mindig hitelesebbnek tűnik mint a nyugati sunyi propaganda, isteníteni meg csak egy pár troll isteníti, de csak néhány szóban.



Amerikának nincs érdeke ebben? Gyakorlatilag egy hatalmas piacot kapott ahol a gázát, az olaját, a fegyvereit, a hasadóanyagát eladhatja, ezen felül rengeteg orosz vagyont loptak el, nagyon nagyon sok pénzt.


Ez hosszútávon amerikának orbitális nagy bevétel, a döglődő gazdaságának meg szüksége van rá, az hogy mi becsődölünk/éhen döglünk/megfagyun/munkanékül maradunk nemérdekli őket, ők a saját érdekeiket nézik/nézték mindig is, de ezt nem is titkolták soha.

2022. márc. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
67%
És nem nem tudják megfogalmazni, csak senki nem akarja, látod hogy amit én is leírtam, kész kisregény, pedig csak pár tényt írtam le.
2022. márc. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Csak egy verziót írtál le, nem tényeket.
2022. márc. 12. 00:44
 4/38 anonim ***** válasza:
72%
Ezek tények, bármennyire nem tetszik és bármennyire tagadod. Elhiszem hogy nehéz elfogadnod, de ez van nincs mit rajta szépíteni.
2022. márc. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Mert az oroszok nem hazudnak???? Egyik szavukkal ütik a másikat.
2022. márc. 12. 00:48
 6/38 anonim ***** válasza:
83%

Én nem állok ki a háború mellett de sok dologban Putyinnak adok igazat. Az utóbbi tíz évben amit a nyugat csinált nekem őszintén szólva túl sok volt.


Az én úgynevezett pártforudlásom a wikileaks üggyel kezdődött. több millió európait hallgattak le, sok háborús bün is kiderült. Egy krva szankciót nem adtak az USA ra ez miatt. lebombázták líbiát , ahol a mai napig terrorszervezetek irányítanak. Szíriában kimondottan az ISIS-t fegyverezték fel stb.


Jelenleg pedig a média és az internet már lassan jobban van korlátozva mint az oroszoknál sőt még nálunk nem de valahol már kimondottan börtönbüntetést is kiszabnak azért ha valaki kiáll a szociális hálón az oroszok mellett.


Másrészt ukrajnában egy mocskos fasiszta kormány van hatalmon, ez tény és valóság, egy olyan rezsim ami a béketárgyalásra küldött delegáció tagjait is képes volt agyon lövetni. A nyugat pedig ezt támogatja, nem az embereket és a menekülteket akik nem tehetnek róla hanem ezt a rezsimet látják el fegyverekkel és lőszerekkel. Sokkal nagyobb kapacitással mint amennyi humanitárius segélyt küldenek.


AZ USA meg azt akarja hogy tőlük vegyük a gázt és az olajat természetesen tízszeres áron ez nyílt titok. Szerencsére az únióban ül egy-két nem hülye vezető aki megakadályozta azt az őrült ötletet amit megint csak mi átlag eus polgárok szoptunk volna meg totálisan.

2022. márc. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
87%
Ki mondta hogy nem hazudnak?????? Mind két fél hazudik!!!!!!! Csak tudod nem mindegy mekkorát, meg hogy milyen gyakran!!!!!!!!
2022. márc. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
79%

Nem mindenki csak hasra ütés szerűen alkot véleményt. És akik átgondolt megmagyarázható véleménnyel vannak azok sem feltétlen értenek egyet. Ahogyan te is mondtad, sok féle nézőpont sok féle verzió és még több féle információforrás. Nem csak az oroszok propagandálnak, MINDENKI propagandál. Sehol a világon nem találsz olyan hírforrást ami teljesen független. Arrol nem beszélve, hogy még ha független volna az adott média, akkor sem feltétlen tudja a valóságot közölni.


Ha utánna nézel pártatlan szemlélettel, kétlem, hogy nem találsz olyan információkat amik az oroszok mellett szólnak.

2022. márc. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Nem mindegy, hogy egy adott személy pártatlan, vagy manipulált. Akik bedőlnek az orosz propagandának, egyetértenek Putyinnal, jogosnak tartják a háborút, azok utálnak kb minden nemzetet, régi, elavult konzervatív gondolkodásúak, gyűlölködnek, és eszük ágába sincs elfogadni valakit, aki román vagy szlovák. A nyugatiasabb gondolkodásúak, szintén tévedhetnek, de nyitottabbak arra, hogy a nemzetek barátságban éljenek, nem idegenkednek, legalábbis ez nem mindegyikre jellemző. Modernebb, nyugatiasabb emberek általában barátságosabbak, mint ezek az oroszbarát, idegengyűlölő "elvtársak"
2022. márc. 12. 01:09
 10/38 anonim ***** válasza:
80%

" nyugatiasabb emberek általában barátságosabbak"


Eddig csak mosolyogtam, itt már rendesen hangosan felnevettem :D

2022. márc. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!