Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az afrikaiak miért vállalnak...

Az afrikaiak miért vállalnak olyan sok gyereket?

Figyelt kérdés
Sok család Afrikában olyan sok gyereket vállal, amennyit képtelensèg normálisan eltartani, felnevelni. Ez még a fejlettebb, gazdagabb államok sokkal gazdagabb polgárainak sem sikerülne. Ezt az életformát nekünk miért kell támogatni? Miért rasszizmus az, hogy észérvekkel rávezetnénk az afrikaiakat, hogy csak annyi gyereket vállaljanak, amennyit becsülettel el tudnak tartani, fel tudnak nevelni? A gyerekeknek is sokkal jobb lenne ez.

2022. márc. 16. 23:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
44%
Hát nálunk akik sok gyereket "vállalnak " azok miért teszik?
2022. márc. 17. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
48%
Mert még mindig nincs tisztában az alacsonyabb iskolázottságú réteg azzal, hogy ha csont nélkül összekukiznak egy nunit abból gyerek lesz.
2022. márc. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos hogy egy afrikai ember ugyanazt érti gazdagság alatt.

Úgy értem nekik van jópár erős,egészséges gyerekük,európában pedig inkább az anyagiak dominálnak.Az ő értékrendjük szerint gazdagabbak mint mi.

2022. márc. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
33%
N*ggerezés lvl1
2022. márc. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem vállalják. Jön.
2022. márc. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Sokan szerintem azt sem tudják ott, hogy létezik fogamzásgátlás, de pénzük sem lenne megvenni. Szerintem még azzal sincsenek tisztában, hogyha kiveszi a férfi időben, akkor valamivel kevesebb esély van a terhességre. Sajnos nagyon alacsony szinten van az iskolázottság ott, de az ösztönök azok dolgoznak bennük.
2022. ápr. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!