Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Igaz, hogy Ukrajna megtámadott...

Igaz, hogy Ukrajna megtámadott volna minket, ha az Oroszok nem vonulnak be oda?

Figyelt kérdés

Most mondja egy betelefonáló ezt az elméletet vázolja a HirTV-én. Azt mondja, már be volt ígérve, hogy a balatonig elmennek. Ez igaz lenne? Még nem is hallottam ilyet. Azt mondja elő volt készítve a hadsereg, hogy választások után bevonulnak ide


Most ugye Ukránok a győzelem szélén vannak. Utána bejönnek ide? Ők is MATO tag lesz felveszik fájdalomdíjnak



2022. márc. 24. 16:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
91%

#9 Olvasd el a belinkelt cikket, vagy ha fenntartásaid lennének azzal a hírportállal szemben akkor google a barátod. Több hírportál is lehozta akkoriban. Bennem csak azért ragadt meg mert egyiken született egy vicc ebből kifolyólag.


"Fizikailag nem tudnak egy nap alatt a balatonig érni több okból sem. A legfontosabb, nem számoltak az M0-fél napos dugójával :)"


Azt jelenti hogy már nem ő ott a góré abban a pozícióban.

2022. márc. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
75%
Az ukránok teljes szívükből gyűlölik a magyart. Az ott élő magyarokat meg kell kérdezni nyugodtan. De ilyesmiről azért sosem volt szó ez hülyeség.
2022. márc. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
91%
11-es, azt értem, de úgy érted, hogy szerinted eltűntették, mert elszólta magát a tervükről, vagy leváltották, mert hülyeségeket beszélt?
2022. márc. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#13 Nem nagyon követem huszadrangú ukrán katonai vezetők életét, de ez a fazon történetesen már akkor nem volt abban a pozícióban amikor ezt a kijelentést tette. Nem tüntették el és nem konkrétan ez miatt váltották le, de ha megnézed ukrajna vezető politikusainak a kijelentéseit akkor ez náluk nemzeti sport lehet hogy belerúgunk mindenkibe.


Itt például a magyar nagykövetük legyáváz minket konkrétan:


[link]


Itt pedig a Berlini ukrán nagykövet szó szerint seggfejnek nevezi az egyik német politikust:


[link]

2022. márc. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
igen.
2022. ápr. 2. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az oroszoknak gondot okoz a logisztika majd azt hiszed ukrajna képes lenne megoldani egy másik ország területén ezt?
2022. ápr. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Már itt vannak a Balatonnál, nem is kevesen. :D
2022. aug. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!