Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi lesz ? Németország nem...

Mi lesz ? Németország nem fizet rubelben a gázért.

Figyelt kérdés
2022. márc. 30. 09:23
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
68%
9: így van, a gáznak folynia kell folyamatosan, ilyen a technológia, nem lehet csak úgy elzárni, megnyitni a kutat
2022. márc. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy olyan játék, hogy ki kapja el előbb a kormányt. Meglátjuk.
2022. márc. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
2022. márc. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
84%
Ha kell, lecsökkentik a termelést plusz cseppfolyósítják a gázt és eladják más országoknak. Ez semmi problémát nem okoz nekik, nekünk viszont hatalmasat fog.
2022. márc. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
47%

[link]


A Jamal gázvezetéken december óta keleti irányba folyik a gáz. Felesleges pánikot kelteni az ilyen cikkekkel, hogy leállt a gázszállítás egy vezetéken, nem állt le, hanem oda-vissza folyatják ott a gázt, mert a többi vezeték elegendő a lekötött kapacitás szállításához, de ahogy korábban is írták egy gázvezetéket nem tudsz leállítani csak azért, mert nincs vevő a gázra. Muszáj benne haladnia a gáznak.

2022. márc. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
57%
15. Te honnan veszed ezeket a f@szságokat hogy egy gázvezetékben muszáj haladni a gáznak?
2022. márc. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
56%
Onnan, hogy tanultam róla és nem csak az újságokat olvastam. Állandó nyomás alatt kell tartani a vezetékeket, márpedig nem folyathatsz benne vizet vagy más gázt, mivel gáztározókhoz vannak kötve. A kitermelés sem úgy működik, hogy megnyomsz egy gombot és leáll.
2022. márc. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
61%
17-es Milyen vizet folyatnak benne? Szerintem neked halvány gőzöd sincs hogyan működik és milyen egységekből áll egy ilyen szállító ill. elosztó rendszer!
2022. márc. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
83%
Cumiznak a németek végre. Meg is érdemlik, nagy volt a pofájuk.
2022. márc. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
70%

EMber megtanultál te olvasni? Le van írva a kommentemben, hogy márpedig vizet nem folyathatsz a vezetékben. Nyilván nagyon tanult ember vagy, hogy az értő olvasás problémát okoz.


Leírtam, hogy nyomás alatt kell tartani és hogy megelőzzem az értő hozzászólást, hogy akkó folyass benne vizet vagy levegőt, leírtam, hogy ezeket nem lehet.

2022. márc. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!