Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Svédországban tényleg ez a...

Svédországban tényleg ez a helyzet? A nőknek veszélyes az élet?

Figyelt kérdés

[link]


Szóval milyen most az élet Svédországban? Elsősorban a nőkre koncentrálva (de általánosságban is leírhatjátok)

Pro és kontra érveket várok SZIGORÚAN VALÓS BIZONYÍTÉKOKKAL!

És csőlátású véleményt/propagandát töröltetem!

És mielőtt jöttök a vadhajtások hivatkozással... Ez nem útmutató a véleményalkotásra, hanem anyag az érvre/ellenérvre (mást is linkelhettem volna, most ez jutott).


Köszönöm!



2022. márc. 31. 14:42
1 2 3
 11/21 hypno ***** válasza:

A vadbarmok lehoznak egy agymenést, aminek a Mandiner a forrása. A mandíner viszont a Magyar Nemzet cikkére hivatkozik.

Ebben a cikkben van egy valódi forrásnak tűnő is. A "SafetyDetectives kiberbiztonsági és adatvédelmi szakemberekből álló nemzetközi csoport".


Azonban a cikk szerzője MELISSA HAUN szabadúszó író, szerkesztő és fordító, aki jelenleg Portugáliában él, a kutatás pedig online kérdőívek önkéntes kitöltésén alapszik és sokkal sokrétűbb, mint amire a Magyar Nemzet propaganda cikkjéből következtetni lehet. És az egész felmérés az egész világra vonatkozik és egy szó sincs benne a Svédországba települt külföldiekről. Ahogy én látom, a lakájmédiát már megint elragadta a fantáziája.

[link]

2022. márc. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
11: így működik a hírhamisítás általában a fideszmédiában
2022. márc. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Az mindegy, a lényeg hogy bizony a muszlimok utálják a keresztényeket.
2022. márc. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

#4


Elsősorban néhány nahyvárosban veszélyes a helyzet. Erről több svéd nyilatkozat is megjelent.

2022. márc. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
93%
Svédországban élő 19 éves lány vagyok és biztonságban érzem magam itt, sosem féltem kimenni az utcára éjjel például... nem tudom hogy ez mennyire számít bizonyítéknak, de azért gondoltam leírom a saját tapasztalatomat, hátha így kevésbé tűnik ijesztőnek Svédország egyesek számára :)
2022. márc. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
31%
15: nem tombolnak az utcán a migránsok?
2022. márc. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
#16 Először is ha úgy vesszük akkor az én szüleim is "migránsok" hiszen kiköltöztek Svédországba... és igen, vannak más külföldiek is körülöttem (az egyetem miatt első sorban) de ők is pont úgy élik az életüket mint a "normális" svédek :)
2022. márc. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Na aztán nagyon valid lehet a vadhajtások oldal :D A helyedben nem szélsőjobb oldalról próbálnék tájékozódni a világról.

Stockholmban járok egyetemre 20 éves fiú vagyok, engem soha semmilyen atrocitás nem ért, nem is éreztem magam veszélyben és a lány ismerőseim sem panaszkodtak még ilyesmire. Az igaz, hogy van 1-2 külvárosi negyed ami rosszabb hírű, éjszaka megtörténhet, hogy kirabolnak de szerintem nincs olyan nagyváros ahol ez ne történhetne meg. Stockholm “gettói” közelébe se érnek a londoni vagy párizsinak. A kisebb városokba pedig tényleg nem történik az ég világon semmi.

2022. ápr. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 baldúr ***** válasza:
100%

Svédországban élő, 32 éves magyar férfi vagyok. Teljesen biztonságban érzem magam itt, Miskolcon nőttem fel, Budapesten éltem 7 évet korábban.

Sokat utazom Svédországon belül, nagyon északon, "középen", délen, kis településeken és nagyvárosokban.

Malmőben még nem jártam, sehol semmilyen atrocitással nem találkoztam.

(Otthon 5 percbe sem telne)

2022. szept. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

#11


A linked szerint ebből a szempontból Dél-Afrika után Svédország a 2. legveszélyesebb ország.

2022. szept. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!