Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Finnországban is olyan veszély...

Finnországban is olyan veszélyes a migráns helyzet, mint a Svédeknél, vagy ott azért viszonylagos nyugi van?

Figyelt kérdés
Szívesen mennék Finnországba, akár élni is, de nem szívesen élnék együtt az arab hordával. Kérlek ne gyertek azzal, hogy én is csak migráns lennék ott, mert azért más jellegű lennék, mint az arabok, kevésbé idegen. Csak az érdekelne, hogy Finnország mennyire arab párti.

2016. jún. 1. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:
37%

nem.

és egyébként a svédeknél sem.

2016. jún. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%

Nem szerencsés szélsőjobboldali lapokat olvasnod, és azt gondolni, most megmondod a tutit.

Elbutít, tudod?

Ráadásul elkezded visszabüfizni azokat az ocsmányságokat, amiket ezek a semmirekellők terjesztenek. Aztán a végén esetleg te is azzá válsz.

Helyette azt ajánlom, utazz sokat. Beszélj nyelveket, és végezd el a szakmunkásképzőt.

2016. jún. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Finnországban nemigen vannak jelen.
2016. jún. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

"Helyette azt ajánlom, utazz sokat. Beszélj nyelveket, és végezd el a szakmunkásképzőt."


És aki sokat utazik, beszél nyelveket, magasabb suli is végzett, és mégis tart a bevándorlók tömegeitől, sok rossz tapasztalata van ezzel kapcsolatban, azzal mit tennél?



De a kérdéshez: a svédekhez sokat jártam, annyira nem gáz a helyzet, ahogy itthon leírják, de egész Nyugat - Európára igaz (most tekintsünk el attól, hogy Svédország északon van), hogy bizonyos külvárosi részeken, hát mit is szabad leírni...Nem vagy biztonságban egyes derék nyugat - európaiaktól.


A finneknél 15 éve voltam utoljára, de azt hallani, ők nem annyira vevők erre a merkeli őrületre, az egy derék, bátor, szabadságszerető nép.

2016. jún. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%

nem tudom, egyértelmű volt-e, de a sok utazás, a más kultúrák megértése és a szakmunkásképzőnyi ész összeszedése közt ÉS kapcsolat van az én elgondolásomban.

Csak így lehettek jobb emberré.

2016. jún. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21%

"Csak így lehettek jobb emberré."


Köszönjük szépen a jó tanácsot. Majd igyekszünk felnőni hozzád mester.

2016. jún. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

wikipédia:

[link]

[link]

2016. jún. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Nem szerencsés szélsőjobboldali lapokat olvasnod, és azt gondolni, most megmondod a tutit.

Elbutít, tudod?

Ráadásul elkezded visszabüfizni azokat az ocsmányságokat, amiket ezek a semmirekellők terjesztenek. Aztán a végén esetleg te is azzá válsz.

Helyette azt ajánlom, utazz sokat. Beszélj nyelveket, és végezd el a szakmunkásképzőt."


Parancsolj, akkor itt egy cikk (Kölni botrány után történt amúgy) attól a hírportáltól ami.. khm khm.Vagy mostmár a 444 is egy hardcore szélsőjobboldali oldal mostmár? :D

[link]

Valamint ez is érdekes.

[link]


Egyébként a szakiskolába járt barátom értelmesebb mint Te.

2016. jún. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!