Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Putyin mikor fogja fel, hogy...

Putyin mikor fogja fel, hogy semmit sem fog elérni az atomháborús fenyegetéseivel?

Figyelt kérdés
Kabaré, amit az orosz "politikusok" leművelnek. Értem én, hogy szerintük 202 mp alatt eltudnák törölni Nagy-Britanniát pár évszázadra, de abba nem gondolnak bele, hogy a NATO-nak majdnem 6000 bomba áll rendelkezésére? Azt meg se említsük, hogy a NATO-nak sokkal fejlettebb a védelmi rendszere, elég csak belegondolni abba, hogy messze az USA és csatlósai fektetnek a legtöbbet bele az ilyen kiadásokba. Ha az oroszok elindítják, akkor vége van mindennek pár évszázadra, ugyanúgy kipusztul az orosz nép és a kínaiak is. Talán lenne pár túlélő Dél-Amerikában, de ők is inkább azt kívánnák, hogy bár meghaltak volna. Ezek után miért kell ilyen ökörségeket nyilatkoznia?
2022. máj. 3. 15:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
10: Szerintem simán benne van a pakliban, de az nézőpont kérdése, hogy mit nevezünk amortizációnak. Putyin szemében az gondolom megváltás, és a mostani világ amortizálódik.
2022. máj. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az a kabaré, hogy nem látod a lényeget ebben az egészben. Az EU politikusai a saját európai népét taszítja majd hamarosan olyan nyomorba és sza..nak rájuk. Az USA nevet a markában közben ezen az egészen. Az oroszok meg feltalálják magukat majd. Eddig úgy néz ki az oroszok jól kitalálták és egészen jó előrelátó Putyin is. NATO egy rakás k.k.
2022. máj. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!