Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Vladimir Putyin mit fog...

Vladimir Putyin mit fog elérni ennek a háborúnak a végén? Mi lesz a végkimenetel?

Figyelt kérdés
Függetlenül attól, hogy meddig tart ez a háború, lehet még évekig tart, lehet nemsokára vége, nem tudjuk. Továbbá attól is függetlenül, hogy fognak vagy nem fognak nukleáris fegyvereket bevetni. Mi lesz a háború végkimeneteke?

2022. máj. 11. 17:05
A kérdező szavazást indított:
Még a Krím-félszigetről is kiverik az oroszokat.
A Krím-félsziget hivatalosan is Oroszországé lesz, viszont Danbasz nem.
A Krím-félsziget és Danbasz Oroszországhoz fog tartozni.
Egész Ukrajnát el fogja foglalni Oroszország. Nem lesz többé független állam Ukrajna.
Putin visszaállítja (az NDK kivételével) a rendszerváltás előtti vonaláig a NATO-t, és Kelet-Európát is orosz megszállás alá vonja.
Majdnem egész Európát meg fogják szállni invázióval az oroszok (kivéve Svájc, Norvégia és 1-2 gazdag diplomáciai országot)
Teljes Európát elfoglalják az oroszok, kivétel nélkül.
Az egész NATO vereséget szenved, Európa és Észak-Amerika is, azaz a teljes Nyugati világot leigázzák az oroszok.
Gyakorlatilag az egész világ ura Vladimir Putin lesz.
30 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Látszik, hogy ukránsimogató hazaáruló vagy, hiszen a válaszlehetőségek között nincs ott az egyértelmű helyes válasz, miszerint Putyin megépíti a Halálcsillagot, és kihirdeti a Galaktikus Birodalmat.
2022. máj. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Dr. Vlagyimir Putyin Mihály cár úr Orbán Viktor királlyal összefogva szétzúzza a natot és szabad utat biztosít a plejádi békeküldöttekeknek, akik elhozzák a jólétet a bolygónak.
2022. máj. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
3. Ma hányan írogattok az orosz nagykövetségről? Nektek is kell piros festék a nyakatokba?
2022. máj. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
5. Nem is járok szavazni. Plusz csak látod, hogy én nem a kérdező vagyok. (És még én vagyok a fogyatékos libsi. Bár inkább az lennék, mint oroszimádó.)
2022. máj. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
15%
#5: Nem vagyok oroszimádó, a kérdezőt utálom.
2022. máj. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%
Moszkvába masírozó NATO csapatokat.
2022. máj. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
Tökmindegy mi lesz a háború végkimenetele hosszú orosz gazdasági visszaesés várható.
2022. máj. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Az oroszokból hússalátát fognak csinálni ha így megy tovább:)
2022. máj. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
Fel kell darabokból Oroszorszagot meg kell rendesen büntetni.
2022. máj. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%
Kérdező, mit szólsz, hogy törölték a Nyerges Andrés és Orbán Viktor Mihályos kérdéseidet? XDD Remélem, ki is tiltottak.
2022. máj. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!