Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek az ukrán...

Mi a véleményetek az ukrán történelem hamisításról?

Figyelt kérdés

Az orosz ENSZ képviselő bemutatott egy ukrán tankönyvet,ahol azt tanítják hogy a francia nép igazából ukrán,az orosz meg finnugor.


[link]


Az ukrán kormány a szlovákhoz vagy románhoz hasonló történelemhamisítás vitt végbe hogy igazolja létezését, mindenféle lehetetlen dolgot hazudnak magukról.



Mi a véleményetek?



2022. máj. 13. 11:05
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
71%

17-re:

Én abban a mondatban nem éreztem bántó élt, csodálkoztam is, hogy a horvátok hogy felkapták a vizet miatta. Különben is a kőolajszállításról beszélt Orbán, hogy tengeren lehetne hozni, és: "nincs tengerünk. Volt, de elvették." Aztán folytatta tovább a kőolajra vonatkozó gondolatot.

Mondjuk én eleve olyan ember vagyok, hogy nem keresem a másik minden mondatában, hogy min lehetne fennakadni, megsértődni. Csak sajnálni tudom, aki így van ezekkel, mert magának nehezíti az életét.

2022. máj. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
69%
#20 Magyarország perszonálunióban volt Horvátországgal. Sosem volt a magyaroknak tengeri kikötője. A Fiumei kikötő vitás helyzetnek számított, amit megoldottak úgy, hogy egy testület felügyelte, de sosem tartozott a magyarokhoz. Ha ennyire nagymagyar vagy tanuld már meg a néped történelmét. De először azt, hogy mit jelent a perszonálunió.
2022. máj. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom azt h az orosz képviselő szokásukhoz híven megint hazudik, a fakenews huszárok meg terjesztik a szart.
2022. máj. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
16%

Attól még kitalált, identitás nélküli, tarháló népség.

Én biztos nem fogok szolidáris lenni egy olyan bandával ami nyíltan magyarellenes, és folyamatosan fenyegetőzik!

2022. máj. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 hypno ***** válasza:
66%

#24


Csak kíváncsiságból...Vologyáról és az oroszokról mit gondolsz?


Csak hogy tudjam hova is tegyem a véleményed.

2022. máj. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
5%
Nem izgat hová teszed, én is úgy kezelem a tiéteket kb.
2022. máj. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 hypno ***** válasza:
35%

#26


Pedig komolyan kérdeztem.

2022. máj. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
100%

24-es, megértem a véleményedet, csak ez a kérdés nem erről szólt. Hanem arról, hogy mi is állhat abban a bizonyos könyvben, amit az orosz ENSZ-képviselő mutatott. És a vadhajtások mennyire hiteles forrás ebben az esetben.

Attól, hogy az ukránokról így vélekedsz, ettől teljesen függetlennek kéne lennie, hogy a nyitóban fölvetett kérdésről mit gondolsz. Maximum annyi, hogy az ukránokból simán kinézed a történelemhamisítást.

2022. máj. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
59%
Amikor hozzánk bejöttek az oroszok, a Tamási katonai laktanya katonái nem akarták átadni a laktanyát, ezért tankkal belőtték a kaput és megöltek pár embert csak, hogy tudják hol a helyük. Büszke vagyok rátok, hogy a ruszkikat véditek. Pártkitűző nem kell esetleg?
2022. máj. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 Dongaben ***** válasza:
70%

Történelmet, ha az egyetlen "állam", vagy nép történelme, akkor célszerű független forrásokból tanulni. "Ukrajna", mint önálló állam 1991-ig nem létezett. Az Ukrajnában élő népcsoportoknak van némi köze a vikingekhez, zsidókhoz, finnugor népcsoporthoz, ez tény, a régészeti feltárásokból. De nem arról a területről származtak! Az "Ukrajna" elnevezés is nagyjából azt jelenti: "Határvidék", magyarul: "Senki földje". A terület birtokosai nagyrészt Lengyel-Litván királyság, Lengyelország, Oroszország, Törökország, és Magyarország.

Folyamatos harcok voltak a terület birtoklásáért a történelemben, és az ott élő kozákok közt, akik a függetlenségükért harcoltak mindenki ellen...

A mai napig nincs semmi egyetértés az ott élő népek közt, ezért van ez a mostani háború is.

Semmi baj nincs Ukrajna lakóival, csak a vezetőikkel...

Ezt valószínűleg a többség nem látja, de az elmúlt 12 évben olyan jogszabályokat, törvényeket hoztak, ami az ott élő népcsoportok egy részét hátrányosan érintik. Kb. mint a 30'-as évek Németországa. Ezt sem veszik észre sokan...:(

2022. máj. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!