Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz történelem hamisítása...

A fidesz történelem hamisítása miért nem veri ki a biztosítékot?

Figyelt kérdés

A VOLT fesztiválon a rendszerváltás 30 dik évfordúlója alkalmából olyan történelmi kisfilmnek álcázott propaganda filemt adnak le naponta többször, a koncertek szüneteiben a fiataloknak aminek a témája....

Hogy Orbán Viktor zavarta el a szovjeteket, neki köszönhető a rendszerváltás....

gyerekeknek adják le ezt, amolyan Észak-Korea-i tematikával.

Szegény bepiált fiatalok agyát akarják átmosni.

Ez csak nekem hihetetlen?

mit tett Orbán viktor a rendszerváltozásért? Mint KISZ tag, arra várt hogy bekerülhessen az Mszmp be, de mire elérhette volna azt a kort hogy bekerüljön, jött a rendszervéltás(ami a szovjetúnió összeomlása, és Gorbacsov józan esze miatt következett be)

Fideszesek

Titeket nem taszít eza hihetetlen hazugság, és agymosás halmaz amit Orbánék művelnek?

(a józanabb fideszesek véleménye az ami érdekelne)



#FIDESZ #Orbán Viktor #hazugság #történelemhamísitás #fidesz zombi #rendsezrváltás
2019. jún. 27. 12:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
66%

De igen.

De sajnos ebből a szellemi szemétdombból csak akkor tudsz kimenekülni, ha másik országba mész élni.

2019. jún. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%

https://www.youtube.com/watch?v=EutTKVSWHOU


Itt épp azt ecseteli 30 évvel ezelőtt hogy elzavarná jelenleg saját magát......


Inkább ilyenekkel kéne felvilágosítani a népet nem ellenségkép gyártással, a gyűlölködésével csak leplezni akarja a teljesítménytelenségét.

2019. jún. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
26%

Hát a Viktor még mindig a legpozitívabb szereplő a rendszerváltás környékén.


Most ilyen Antall József meg Göncz Árpád akik eladták a hazát, lemondtak a külhoniakról?

2019. jún. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
32%

Miért nem így volt? Orbán is felszólalt a szovjet katonák kivonulásáért. Senki sem mondta hogy egyedül az ő érdeme lenne, de részese volt. A mai politikusokat mutatták milyen volt régen.


Orbán anno is az idegen befolyás ellen emelte fel hangját ;


- '89-ben a megszálló szovjetek ellen

- ma a migránsokat ránk kényszeríteni kívánó Brüsszel ellen.

2019. jún. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%

"Orbán Viktor zavarta el a szovjeteket, neki köszönhető a rendszerváltás...."


Orbáncnak volt a legkevesebb köze a rendszerváltáshoz, Kb mint kakasnak az esőhöz. Ácsorgott benne, fel sem fogta mi történik és fogalma sem volt mi lesz ezután.

2019. jún. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
74%
A pszichopaták kiválóan tudják manipulálni a hallgatóságot. Egyébként meg a történelem hamisítás is felfogható gazdasági hasznot hajtó cselekedetnek (már akinek ez a kenyere) és sokan rá is játszanak erre.
2019. jún. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
77%
Még mindig nem sikerült semmilyen bizonyítékot találni hogy Brüsszel ránk akarná erőltetni a migránsokat. Soha nem is volt szó ilyesmiről ennyire nyíltan.
2019. jún. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
85%

# 4


Ez igaz, de annyira központi figurája sem volt, mint amennyire most bemutatják, szerintem más akkori rendszerváltó, mondjuk az MDF, SZDSZ vagy más politikusról még nem is láttam bejátszást.


Amúgy itt én már olvastam olyat is az egyik kérdésnél, hogy Orbán Viktor űzte ki a kommunistákat.

2019. jún. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
21%
Engem inkább a te hazugságod taszít.
2019. jún. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%
A történelemhamisítás része lett a magyar közéletnek, politikának, hamarosan elérjük, esetleg túlszárnyaljuk akár Románia vagy Szlovákia szintjét is. Hirtelen még a tervezett Attila szobor jutott eszembe, ami szintén jól illik erre a történelmi kisvasútra, ami valahol nagyon elsiklott.
2019. jún. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!