Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Feltámad(t) a Szovjetunió?

Feltámad(t) a Szovjetunió?

Figyelt kérdés

[link]


Én mindig is tudtam és mondtam (itt is...!), hogy igen. Végtelen boldogság tölt el és megsúgom az antikommunistáknak, hogy...fogtok (FOGUNK) masírozni november 7.-én!


Visszatér a kommunizmus, visszatér Lenin (cikk!) és...szerény eszközeimmel ÍGY köszöntöm édestestvéreinket a Szovjetuniót:


https://www.youtube.com/watch?v=_sxTbfeYdO0


Az okostévénken amikor "jutubézok" :-) zárásként (egy-másfél órát szoktam klipeket nézegetni heti két-három alkalommal) mindig ezt a videót nézem és merítek belőle erőt!


Marx Károly haragosan néz mert tudja, hogy sok az ellenség...Engels Frigyes szúrós tekintettel mint aki megjegyzi, hogy ki az ellenség...édesapánk pedig? Lenin magabiztosan, bátran ELŐRE néz.


MIÉNK A GYŐZELEM, MIÉNK A JÖVŐ!!!


Végtelen boldogság tölt el...!


2022. máj. 26. 12:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
26%
A szovjetunióban békében éltek egymás mellett oroszok és ukránok, most nem ez a helyzet.
2022. máj. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
26%

1. Én mindig tudtam, hogy Putyin csak a megfelelő alkalomra vár mert nem is lehetett azt lenyelni, hogy a világ első állama csak úgy megszűnjön.


2. Valami van a levegőben tényleg mert a rendszerváltás után két forintért lehetett hozzájutni kommunista relikviákhoz míg ma aranyáron. Persze a náci jelvények továbbra is tiltottak.


3. Visszajön a SZU? Alkalmazkodni kell (ahogy a kérdező mondja, masirozni) aki meg nem az megy a börtönbe. Vége a mindent szabad világnak. Nem is baj.

2022. máj. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%

Az már feltámadt, putyin KGB ügynök "elvtárs" újraélesztette. Most területileg is próbálkozik visszaállítani, mint 2007-ben, meg 2014-ben. Egyébként 2007 [link]

[link]

2022. máj. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
26%
Megártott a reggeli? Vagy mi történt? Adj nekem is az anyagból...
2022. máj. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
73%

4:


Ez a csávó máris szórakozik. Masírozol pajtás vagy állsz a falhoz!

2022. máj. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
29%
Slava Ukraini!
2022. máj. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
8%
Mi magyarok kiállunk Putyin mellett, egyre több embertől hallom a finneket kéne megtámadni már.
2022. máj. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
83%
Vannak bajok a fejben, nem is kicsit. :))) Sosem fognak nyerni hosszútávon az oroszok, ahhoz túl gyengék. A NATO közelében sincsenek, ezt mélyen legbelül az összes agymosott tudja, hiába is próbálja tagadni. A Szovjetunió ideje lejárt, nem fog feltámadni, mint ahogy a keleti eszmék sem fognak a későbbiekben érvényesülni. A nyugati civilizáció nem véletlenül vezet az élet minden területén. :)
2022. máj. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

8:


Te is a falhoz állsz...

2022. máj. 26. 12:50
 10/22 anonim ***** válasza:
22%

Herszon után szabadon itthon is nagytakarításra lesz szükség...


Ne felejtsétek el nácik, hogy a II. Vh után MI alaposan megbüntettünk titeket de a rendszerváltás után nem történt semmi.


Itt vagyunk megint...

2022. máj. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!