Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Feltámad(t) a Szovjetunió?

Feltámad(t) a Szovjetunió?

Figyelt kérdés

[link]


Én mindig is tudtam és mondtam (itt is...!), hogy igen. Végtelen boldogság tölt el és megsúgom az antikommunistáknak, hogy...fogtok (FOGUNK) masírozni november 7.-én!


Visszatér a kommunizmus, visszatér Lenin (cikk!) és...szerény eszközeimmel ÍGY köszöntöm édestestvéreinket a Szovjetuniót:


https://www.youtube.com/watch?v=_sxTbfeYdO0


Az okostévénken amikor "jutubézok" :-) zárásként (egy-másfél órát szoktam klipeket nézegetni heti két-három alkalommal) mindig ezt a videót nézem és merítek belőle erőt!


Marx Károly haragosan néz mert tudja, hogy sok az ellenség...Engels Frigyes szúrós tekintettel mint aki megjegyzi, hogy ki az ellenség...édesapánk pedig? Lenin magabiztosan, bátran ELŐRE néz.


MIÉNK A GYŐZELEM, MIÉNK A JÖVŐ!!!


Végtelen boldogság tölt el...!


2022. máj. 26. 12:21
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Néztem a híradót az M1-en és annyira látni, hogy a stáb az oroszok oldalán áll. Persze nyomulnak rendesen és aki orosz előre nyomulásnál náci zászlót lenget az szimplán hülye...
2022. máj. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Szerény véleményem szerint pedig az ilyen kérdezők miatt látszik, hogy mekkora baj, hogy Augusto pinochet nem Magyar volt.
2022. máj. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!