Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Feltámad(t) a Szovjetunió?

Feltámad(t) a Szovjetunió?

Figyelt kérdés

[link]


Én mindig is tudtam és mondtam (itt is...!), hogy igen. Végtelen boldogság tölt el és megsúgom az antikommunistáknak, hogy...fogtok (FOGUNK) masírozni november 7.-én!


Visszatér a kommunizmus, visszatér Lenin (cikk!) és...szerény eszközeimmel ÍGY köszöntöm édestestvéreinket a Szovjetuniót:


https://www.youtube.com/watch?v=_sxTbfeYdO0


Az okostévénken amikor "jutubézok" :-) zárásként (egy-másfél órát szoktam klipeket nézegetni heti két-három alkalommal) mindig ezt a videót nézem és merítek belőle erőt!


Marx Károly haragosan néz mert tudja, hogy sok az ellenség...Engels Frigyes szúrós tekintettel mint aki megjegyzi, hogy ki az ellenség...édesapánk pedig? Lenin magabiztosan, bátran ELŐRE néz.


MIÉNK A GYŐZELEM, MIÉNK A JÖVŐ!!!


Végtelen boldogság tölt el...!


2022. máj. 26. 12:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
59%
Apám egyre nőnek ki a földből a Lenin szobrok. Amikor kezdték a háborút az orosz tankokon szovjet zászlók lobogtak. Azt hittem emlék csak. Nem. jönnek vissza a szovjetek és Lenin!
2022. máj. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
10%

Ha nem kamu a fenti cikk akkor itt óriási változások lesznek mert a második vh után is azért tudta itthon megvetni a lábát a SZU mert volt támogatottsága. De mindegy is, hogy van-e vagy nincs. Amit akarnak az lesz és kész. Megyünk novemberben zászlót lengetni. Aki meg pofázik állhat a kivégzőosztag elé mint Herszonban. akkor már inkább vagyok kommunista minthogy felakasszanak!


Mondták is mindig a kommunisták, hogy Lenin élt, él és élni fog.


Igazuk van!

2022. máj. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
45%
Azért az mennyire gáz már, hogy a kérdező saját magának válaszolgat más fiókokból? :)))
2022. máj. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
19%
Éljen a Szovjetunió! Előre magyarok! Ahmat szíla!
2022. máj. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
19%

"A nyugati civilizáció nem véletlenül vezet az élet minden területén."


Majd a Gulágon nem lesz kedved pampogni.

2022. máj. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
19%
A Szovjetunió örök.
2022. máj. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
55%
Nem számít. Megint csak negyven évig fogja bírni a rendszeretek, de utána nagyobbat fog koppanni mint előtte
2022. máj. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
73%
A kommunizmust ki kéne írtani a világból
2022. máj. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 MDaniel98 ***** válasza:
A Szovjetunió feltámasztásához, akkor is elég messze lenne Putyin, ha valamilyen csoda folytán sikerülne egész Ukrajnát az ellenőrzése alá hajtani.
2022. máj. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Most már rendben lesz minden. Az ukránok hátrálnak, az oroszok pedig ami földet csak maguk alá gyűrtek vezetik be a rubelt, az iskolákban az orosz a hiv. nyelv, állnak vissza a Lenin szobrok, a közhivatalokban és minden rendű rangú épületben az orosz az uralkodó vonal. A nyugat ígéreteiből semmi nem lett (az a legszegényebb aki még ígérni sem tud...-azt tudtak) de tevőlegesen leállt a segítség nyújtás.


Most már csak egy a kérdés...Putyin elvtárs HOL áll meg. Hol az a pont amikor, amire azt mondja, hogy elég és ne tovább. Ez még kérdés. Még...


A győzelem megvan csak még az kérdés, hogy hol az a pont amikor elég a hódításból.


Szerény véleményem szerint a SZU feltámasztása a cél és minden olyan állam megbüntetése aki a nácítlanítás során a nácik oldalán állt ILLETVE azon országok segítése JÓBARÁTKÉNT akik a nácítlanítás során tevőlegesen nem álltak ellen Oroszország ellen.


Véleményem szerint MI nyugodtak lehetünk és felsejlik Kárpátalja visszaszerzése amely igény jogos igényünk szeretett hazánk oltárán! Amint az megvan jöhet a többi jogos igényünk hiszen egykor tengerünk is volt.


Ki kell tartani...bízni...és Oroszországra (a Szovjetunióra) mint jóbarátra, harcostársra kell tekintenünk. A nyugati "elembétékús" korcsoknak pedig leáldozott mert úgy vélem evés közben jön meg az étvágy...!


Fel Berlinig! Újra mint '45-ben!

2022. máj. 27. 12:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!