Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az ukrán elnök vállalni fogja...

Az ukrán elnök vállalni fogja a felelősséget vagy külföldre fog menekülni?

Figyelt kérdés

A rendszeres drogfogyasztó zelenszkij nyaka körül szorul a hurok,elkezdtek kihátrálni mögüle a nyugatiak,a fronton pedig megállíthatatlan az orosz előretörés.


A donbaszi népirtástért és még rengeteg más bűncselekményért felelős volodimir zelenszkij vajon mit fog tenni,marad vagy menekül majd?



2022. jún. 6. 10:41
A kérdező szavazást indított:
Zelenszkij Kijevben marad harcolni a végsőkig
Zelenszkij megadja magát és bíróság elé áll
Zelenszkij öngyilkos lesz
Zelenszkij külföldre fog menekülni
Zelenszkij merénylet/támadás áldozata lesz
34 szavazat
1 2 3
 1/22 MDaniel98 ***** válasza:
71%
Biztos lehetsz benne, hogy nem fog mártírhalált halni, ma az a politikusok körében már nem opció, legfeljebb ha úgy alakul a helyzet és az oroszok elfogják, akkor halálra ítélik szinte biztosan, de épeszű ember ezt biztos nem várná meg, főleg, ha úgy tűnik, hogy a háború végleg elveszett, szerintem ki fogják menekíteni a támogatói és külföldön fogják képviselni Ukrajnát.
2022. jún. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem Putyin lassan feladja, és "önkezével" véget vet az életének, Zelenszkij nemzeti hős lesz, Orbán meg megmarad a világ szégyenének.
2022. jún. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
46%
Putyin fogja vállalni a bucsai mészárlásáért a felelősséget?
2022. jún. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
53%
Miután teljesen lezúzta és lakhatatlanná tette az ukránok hazáját, most Izraelbe tervez költözni.
2022. jún. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
56%
Van egy elmeletem. Zelenszkij mestert az usa fogja merenyletben reszesiteni amit persze rakennek Putyeszra. Ket legyet utnek ezzel. Orokre hallgat a lefizetett babelnokuk, Putyint meg a vilag gonosz satanjakent hergelik a birkanepet tovabb.
2022. jún. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
75%

"Szerintem Putyin lassan feladja, és "önkezével" véget vet az életének, Zelenszkij nemzeti hős lesz, Orbán meg megmarad a világ szégyenének."


Hát azért lássuk be, ezek egyikére külön-külön se túl sok esély van, nem hogy így együtt. :)

2022. jún. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
54%

"Van egy elmeletem. Zelenszkij mestert az usa fogja merenyletben reszesiteni amit persze rakennek Putyeszra. Ket legyet utnek ezzel. Orokre hallgat a lefizetett babelnokuk, Putyint meg a vilag gonosz satanjakent hergelik a birkanepet tovabb."


Az a viccesen szomorú hogy szerintem tényleg erre van a legtöbb esély.

2022. jún. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%
Ha a ruszkik elfogják, szerintem nem fogják egyből kivégezni. Navalnyijjal sem tették, betették egy szibériai élményparkba, és mikor már senkit sem érdekel, lehet, hogy váratlanul meghal.
2022. jún. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
75%

#10


99% hogy idejében elhagyja a süllyedő hajót és az USAban fogja tengetni hátra lévő életét dollár 10 millióiból amit már eleve az USA ba menekített.


Élvezi majd munkája gyümölcsét, miközben meghívják majd az Oscar gálára meg ilyenek... Arra felé bűnözőkből is hőst faragnak akkor Zelenszkijjel sem lesz gond!

2022. jún. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
60%
Az invázió kezdetén sem menekült el Kijevből, pedig akkor még bizonytalan volt az Ukránok helyzete az oroszok minden irányból támadtak.
2022. jún. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!