Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az ukrán elnök vállalni fogja...

Az ukrán elnök vállalni fogja a felelősséget vagy külföldre fog menekülni?

Figyelt kérdés

A rendszeres drogfogyasztó zelenszkij nyaka körül szorul a hurok,elkezdtek kihátrálni mögüle a nyugatiak,a fronton pedig megállíthatatlan az orosz előretörés.


A donbaszi népirtástért és még rengeteg más bűncselekményért felelős volodimir zelenszkij vajon mit fog tenni,marad vagy menekül majd?



2022. jún. 6. 10:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
68%
Napi ruszki propaganda a gyakorin, csak a szokásos.
2022. jún. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Mindenki orosz,igen.
2022. jún. 6. 12:05
 13/22 anonim ***** válasza:
60%

Hála az égnek nem mindenki, de azért te simán lehet hogy az vagy 13# :)

Az oroszok híresek róla, hogy a nagykövetségeiken dolgozóknak sokféle feledatot adnak.

2022. jún. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 hypno ***** válasza:
71%

#13


Mindenki nem, de aki a tömeggyilkos háborús bűnös Putyin rémtetteit relativizálja, az kétségkívül.

2022. jún. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Mit meg nem tudok magamról...


Akkor dászvidánya

2022. jún. 6. 13:46
 16/22 anonim ***** válasza:
64%
Semmit nem tanul Ukrajna semmiből. A sors bármit görget eléjük, a politikusok tele vannak gyűlölettel, ami visszaüt rájuk. Nem tudnak megbirkózni a nehézségeikkel. Ez odáig vezetett, hogy most háború ban vannak. Ártatlan emberek halnak meg a gyűlölködő politikusaik miatt. Mert nem tartom normálisnak, ahogy a világgal kommunikálnak az ukrán politikusok. A tálibok is intelligensebben intézték a kommunikációt a médiában, vagy külföldi nagyhatalmakkal..
2022. jún. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
26%

Megcsinálja, amit kértek tőle, aztán menekült státuszt kap az usa-ban élete végéig a családjával.

(Az ilyen féreg nem is gondolkozhat másképp, már a fajtáját tekintve is).

2022. jún. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
30%
Na egy pillanatra már azt hittem hogy 16, 17, még két fizetett orosz, de aztán láttam hogy elég idő telt el a két hozzászólás között hogy átjelentkezhessen a fiókokba.
2022. jún. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
53%
Hát pedig nem egyek vagyunk. Én vagyok a 17, hogy 16 ki, azt nem tudom, egy fiókom van, de nem is fogom bizonygatni egy random idegennek.
2022. jún. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
28%

"Putyin fogja vállalni a bucsai mészárlásáért a felelősséget?"


Miért vállalná olyanért, amit az ukránok tettek?

2022. jún. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!