Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Biztonsági/vagyon/személyvédel...

Biztonsági/vagyon/személyvédelem, lőfegyveres őr munkához milyen "pszichológia előélet" kell?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ha valakit mondjuk közönséges esetenkénti szorongással kezeltek pár hónapig - aminek oka is volt - (nem generalizált, mindennapos szorongás!) és gyógyszert is szedett rá, konkrétan pszichiáter írta fel neki ezeket, viszont már ÉVEK ÓTA nincs semmi gondja, ez mekkora gondot jelent, ha mondjuk a fent említett egyik munkakörbe szeretne jelentkezni vagy akár katonának/kék egyenruhás mezei közrendőrnek szeretne menni?


Szóval ilyen pszichés előélettel (éles lőfegyveres) személy vagy vagyonőrnek mekkora eséllyel veszik fel az embert?


Magánpszichológus és magánpszichiáterhez járt, ÖNSZÁNTÁBÓL MENT EL, önszántából beszélt a problémáiról - amik tegyük hozzá lehet nem is valósak, meg is tudja mondani, hogy azért hazudta ezeket, mert nem akart dolgozni és munkanélküli volt, a családja megsajnálja és eltartsa lényeg hogy talál értelmes és elfogadható (?) indokot mindenre, mármint munkaügyi szempontból.


Utána tudnak járni vagy egyáltalán utána járnak annak, hogy az ember milyen MAGÁN pszichológusnál és MAGÁN pszichiáternél járt, milyen gyógyszereket kapott és milyen kezelés alatt állt? Ez mennyire számít?


Elvégre nem az elnököt kell védeni 7/24, hanem egy közönséges fegyveres biztonsági őr melóról van szó vagy katonáról vagy közrendőrről. Ez meg oké, hogy felelősség, de mégsem akkora, mint az előbb említett.


Az meg a másik, hogy a "gyógyszeresek bekattanhatnak", meg "potenciális tömeggyilkosok" meg a többi f**zság... aki bekattan, az bekattan és pont. Egy senki, egy milliomos, lényegtelen. Ha bekattan, szerez egy gépfegyvert és mindenkit kinyír, akit tud, ok nélkül. Csak azért, mert éles lőfegyvert kap valaki a kezébe, nem fog senki sem bekattanni...



2013. aug. 24. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért beszélsz E/3 alakban? Nem te vagy ez az ember?

Amúgy szerintem kizáró ok,akármilyen pszichés probléma,és ki is fogják vizsgálni. Nekem is van,én sem lehetek se rendőr,se fegyveres őr.

2013. aug. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1. ló**sz közöd nincs hozzá

2. így jártál, az nem jelenti azt, hogy az az illető is így fog

2013. aug. 24. 20:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem te vagy az illető,és egyben súlyosan elmebeteg. Nem fogsz átmenni a kivizsgáláson.
2013. aug. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amúgy meg őszintén nem értem,miért kellett így letámadni :D Teljesen normális hangnemben válaszoltam.
2013. aug. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!