Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Támogatnátok azt a törekvést...

Támogatnátok azt a törekvést hogy leszbosz szigetén létrejöjjön az első leszbikus ország?

Figyelt kérdés

A leszbikus közösség magának követeli leszbosz szigetét,hogy ott létrehozzák az első LMBTQP leszbikus országot.


[link]


Mi a véleményetek, támogatjátok?



2022. jún. 6. 20:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Előszőr is ne haragudj a félreértés miatt. Nem a meddő nőkről beszéltem, nem erre céloztam, se az élet értelmére egyénenként. És hiába próbál primitívnek beállítani a 8-as: Egy ilyen fiktív ország fiktív társadalmáról beszélek.

Arról beszélek, hogy ha nem születik gyereke egy egész nemzedéknek egy országban, akkor az az ország pár évtized alatt kihal. Biológiai törvényszerűség. Nem kell hozzá sok iskola sem.

Nem szóltam le se az értékedet, se a leszbikusokat, leszbikus nőként sem érnél kevesebbet. De ha az összes leszbikust elköltöztetnek egy szigetre, akkor könnyű belátni, hogy nem lesz senki sem ott, aki "továbbadjon magából egy darabot", nem lesz senkinek leszármazottja. Anélkül pedig nagyon rövid úton kihal a társadalom, így ország sem lesz Leszbosz szigetén. A társadalom pár évtized alatti kihalásáról és ennek az országnak a nagyon gyors megsznéséről beszélek.

2022. júl. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Görögország nem fogja ezt engedni.
jan. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!