Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok erről a kalingra...

Mit gondoltok erről a kalingradi litván blokadrol? Oroszorszag ugyan ilyen gazdasági intezkedesekkel valaszol ?

Figyelt kérdés

Azt hangoztatják nagyon fog ez fájni a litván lakossagnak .

Nyilván a katonai akció valószínűtlen nato terület ellen.

De akkor mire gondolnak?


Oroszoknak ez súlyos csapas állítólag csak 3 4 szeres áron tud a tengeren kompokkal árut szallitani.

ha nem nato ország lenne akor szerintem tuti felerne egy haduzenettel.

Bár nem nagyon értem miért kell megjobban és megjobban provokalni mintha nem lenne igyis feszült a nemzetközi helyzet


2022. jún. 21. 12:28
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
84%

Senkit se lehet arra kényszerítenni hogy más ország cuccait áthurcolják a területén; mindenki maga dönti el kivel kereskedik, ki használhatja a vasúthálózatát. A repülőknek is a balti tenger felett kellett kerülni, hát most majd a többi is arra megy. Egyébként ha jól tudom a blokád csak bizonyos termékeket érint, alap élelmiszereket, gyógyszereket nem.


Gondolom oroszország is el fog tőlük zárkózni, bár nem tudom mekkora nyomást tud ezzel gyakorolni Litvániára, hiszen a gáz már eddig is el volt zárva.

2022. jún. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
22%
Én a helyükben keményebb válaszokat adnék.
2022. jún. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

Papír bocsok megint bele buknak a hülyeségekbe.Megkéne állnia az oroszoknak nem jatszadozni.

Aztán csodálkoznak ha pofán b szàk őket.

2022. jún. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

1# akor nyugat Berlin blokadja is rendben volt?


Amúgy ezt a repülés dolgot se nagyon értem ott a többi szankció q mozgást minek korlátozni?.

Meg egyáltalán bele a fér ez a szabad piacba?

2022. jún. 21. 13:09
 5/36 anonim ***** válasza:
74%
Jó sok a KGB ügynök a gyakorin, hogy folyton éltetik az oroszokat. Atyuskátok büszke rátok.
2022. jún. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

Ha KGB ügynök vagyok hol a fizetésem?

Havi 3000 e euró és akkor szívesen fotozgatok dronozok meg írogatok stb



Nem amugy önszántából jön rá az ember hogy Brüsszel tönkre tenné az egyszerű embereket


Őket nem érdekli mennyi a benzin a gaz a kaja vagy lakás


Őket az elvont demokrácia érdekli és full el vannak rugaszkodva a földtől


Pedig szerintem emberek 80 90 százalékát nem is érdekelne hogy demokrácia van e vagy nincs ha jólétben élhet.

Nezuk csak Kínát vagy Katart.

2022. jún. 21. 13:53
 7/36 anonim ***** válasza:
81%
#6 Hajrá, csatlakozz az orosz konföderációhoz és dolgozz Magyarország felszabadításán. Gondolod Putyint érdekli, hogy milyen életszínvonalon élsz? A saját népét kiküldi meghalni a frontra, hogy "nácítlanítson".
2022. jún. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

A kis embereken a diktatorok sokszor segítenek.


Kádár rendszerben könnyű volt panelakast szerezni most egy fiatal ezt megteheti?

Olcsó volt az üzemanyag az élelem és minden nap strandra jártak nyáron az emberek mert fillérekbe került.


Július cézár mondasat a kenyeret és cirkuszt a népnek.

Általában betartjak a diktatorok



Ellenben a kapitalizmus mindig a szegényeket nyomoritja tovább.

A pénzesek meg több pénzt keresnek a válságok alatt is.

2022. jún. 21. 14:11
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom, hogy percekre vagyunk a nyílt NATO-orosz konfliktustól.

Szerintem a litvánok nem maguktól lépték meg a blokádot, súgtak nekik a lengyelek, és az amik is, ők akarnak mindenképp beszállni fegyveresen is a konfliktusba. A lengyelek meg nem pár hete az nyilatkozták az enklávéról, hogy gennyes fekély európa testén, a legjobb lenne ha lerohannák, és kiűznék onnan a ruszkikat. Ha az oroszok beleállnak a buliba, akkor el tudom képzelni, hogy válaszul tengeri blokád alá veszik Litvániát, innen meg egyenes út a III.vh.

2022. jún. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 Molyember ***** válasza:
100%

Ne haragudj, kérdező, de undorító vagy. Általában meg tudom érteni mások álláspontját, akár még a legszélsőségesebbekét is, de amit te művelsz, ez a gerinctelen, nyílt imádata a diktatúrának az olcsóságért cserébe, végtelenül taszító.

A mostani drágaságba bőven beleszámít a Kádár Jani bácsi által elért jólét. Épp most fizetjük vissza, ugye, milyen jó?

2022. jún. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!