Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok erről a kalingra...

Mit gondoltok erről a kalingradi litván blokadrol? Oroszorszag ugyan ilyen gazdasági intezkedesekkel valaszol ?

Figyelt kérdés

Azt hangoztatják nagyon fog ez fájni a litván lakossagnak .

Nyilván a katonai akció valószínűtlen nato terület ellen.

De akkor mire gondolnak?


Oroszoknak ez súlyos csapas állítólag csak 3 4 szeres áron tud a tengeren kompokkal árut szallitani.

ha nem nato ország lenne akor szerintem tuti felerne egy haduzenettel.

Bár nem nagyon értem miért kell megjobban és megjobban provokalni mintha nem lenne igyis feszült a nemzetközi helyzet


2022. jún. 21. 12:28
1 2 3 4
 21/36 hypno ***** válasza:
83%

#16


Ami a lipicai ménes tenyészcsődörének van az az övé egy nagy büdös lóf..z, nem Ukrajna.

Sőt kitakarodhatna azokról a területekről is, amiket Finnországból megszált (Kola félsziget, miegymás), mert az sem az övé.

Meg Königsbergből is, mert az meg a németeké.

2022. jún. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
84%
Dehogy kéne Kárpátalja már a mai Magyarországon is alig találsz echte magyart.
2022. jún. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 Molyember ***** válasza:
Én nyugat-barát vagyok, kérdező. Támogatnád, hogy Putyin engem is megsemmisítsen, vagy csak elüldözzön a hazámból, vagy megtiltsa, hogy elmondjam a véleményemet a témában? Támogatnád, hogy egy idegen hatalom magyarokat terrorizáljon, ha azok a magyarok mást gondolnak, mint te?
2022. jún. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:

Miért ukran szerinted hány szazalek van az országukban?


Krim 80 százalékban orosz donbasz fele fele


Odessza szintén orosz többség

2022. jún. 21. 16:22
 25/36 anonim ***** válasza:
100%

Königsbergből Sztálin az összes németet kitelepítette.

Jobb esetben Németországba, de inkább szibériai gulágokba.


Jelenleg kb. 150 ezer orosz katona tartózkodik ott meglehetősen modern fegyverzettel.

Szerződésük volt a litvánokkal (és a lengyelekkel) az átjáró szabad használatára.

A hosszabb tengeri szállítás jóval drágább.

2022. jún. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

23# erőszakot csak akkor tamogatnek ha nem lenne más lehetőség pl a Nyugat barát ellenzék meg akarna buktatni a kormányt akkor igen feloszlatnam őket


Ha nyugatról kapnak támogatást akor nekünk is kellene keletről hogy egyensúly meglegyen különben veszítenenk

Erőszak csak utolsó lehetőség.

2022. jún. 21. 16:27
 27/36 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Hosszútávon szerintem nagyon nagy következményei lesznek a keménykedésnek, és ez mindkét oldalra érvényes, abba kellene ezt hagyni, mielőtt visszafordíthatatlan károkat okoznak egymásnak.
2022. jún. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 nehazudj ***** válasza:
18%

"Senkit se lehet arra kényszerítenni hogy más ország cuccait áthurcolják a területén; mindenki maga dönti el kivel kereskedik, ki használhatja a vasúthálózatát."


Érvényes, aláírt szerződésük van. Senki sem kényszerítette őket, hogy menjenek bele. Most megszegik.

2022. jún. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 nehazudj ***** válasza:
24%

Molyember!

"csak elüldözzön a hazámból, vagy megtiltsa, hogy elmondjam a véleményemet a témában? Támogatnád, hogy egy idegen hatalom magyarokat terrorizáljon"


Mint a Kárpátaljai magyarokat a Nygatbarát ukrán kormány?

2022. jún. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 Molyember ***** válasza:
100%
A kárpátaljai magyarokat éppen az orosz szerelmeid rakétázzák, töki.
2022. jún. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!