Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Egy ember, aki olyan országban...

Egy ember, aki olyan országban él, ahonnan rengeteg migráns jön magyarországra, de ő mégis inkább otthon marad, az mit tud csinálni? Mit tud kezdeni az életével, hogy jobb legyen neki?

Figyelt kérdés
Nem hiszem el, hogy nem tudná fejleszteni az országát, valami végzettséget szerezni.

2022. júl. 4. 01:14
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
25%
7@ Hogyne akarnának ide jönni? Viccelsz? Afrikát láttál? A szétbombázott szíriáűnál nem vagyunk jobb hely? Akkor költözz oda. Üresedés van
2022. júl. 4. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
73%

Ha annyira ide akarnának jönni, 2014-óta már Izland érintésével is körbe gyalogoltak volna. De valamiért olaszolszárból nem kelet felé indulnak el. Németben dolgozom, építkezésen. A fizikai munkások durván 10%-a szír/török. Azt látom, hogy egyszerre jönnek a németekkel, de 2-3 órát általában ráhúznak a plusz pénzért. Nem is dolgoznak rosszul, a munkavédelmet nem ismerik sajnos, de taníthatóak.

Az a pláne, hogy ez előtt a tapasztalat előtt én sem engedtem volna be őket, de ha nekik szükségük van a segítségre, a fehér meg nem akarja rakni a zsalukövet (mert nem akarja.), akkor ez win-win szituáció.

2022. júl. 4. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
0%

"Németben dolgozom, építkezésen."

...és reggel 6-kor a GYK-ra kommentelek.

2022. júl. 4. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
74%
Utazunk ki a bauszellére, igen. Mi a gond?
2022. júl. 4. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
52%
10: Persze, kevés az arab orvos, mert külföldön jobb az orvosi, mint itthon így nyilván oda mennek. Elsődleges cél nekik Törökország. Ott jobb is az orvosi egyetem. Magyarok is mennek oda.
2022. júl. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
33%

Légyszi, az 56-os magyarokat ne hasonlítsátok már a migráns arabokhoz, négerekhez😂. Fehér keresztény országból keresztény országba mentek. Nem alakítottak ki párhuzamos társadalmat sehol, sem pedig no-go zónákat. A legnagyobb részük a szomszédos ausztriában várta meg, hogy majd hová mehet tovább. Nem kizárólag a katona korú férfiak mentek el. Fegyveres konfliktus miatt mentek, nem gazdasági okok miatt. És persze azóta beilleszkedtek, vagy akár haza is jöttek😃.

Ezeket a kritériumokat nem lehet a mostani migránsokra ráhúzni.

2022. júl. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
16 Én elmondom neked, hogy a magyar az egyik legalávalóbb nép, még csak demokráciát sem tudnak csinálni, ha rajtam milt volna, visszatoloncoltam volna őket Mo ra, javítsák a saját országukat. A migránsokkal is ugyan így vagyok.
2022. júl. 5. 13:16
 18/32 anonim ***** válasza:
28%
#16 azért, mert te nem akarsz párhuzamot vonni, azért még van. Gyönyörű rasszista hozzászólásod mutatja, hogy te elvárod, hogy más "keresztény fehér" ország befogadjon, de nehogy mást be merjenek engedni... Nem csak rasszista vagy, de naiv is. Az 56-os magyarok ugyanolyan menekültek, mint bárki más.
2022. júl. 6. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
73%
#16 csak gondolj bele, melyik országok fogadták be a kedvenc fehér keresztény magyar menekülteket: Németország (akik a törököket és arabokat is szívesen fogadják) és észak-amerikaiak (ahol szó szerint mindenféle népség megtalálható). Senki sem azért fogadta be őket, mert "fehér keresztények", hanem azért, mert szükségük volt menhelyre. Ennyi. Szállj le a magas lóról és ne hidd azt, hogy jobb vagy bárkinél, aki nem fehér és/vagy keresztény.
2022. júl. 6. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
56%

18-19-es: DE igaza van.

Fenének kell a sok naplopó buta arab meg néger.

Fogadd be őket magadhoz, kezdheted.

Az 56-os menekültek nem a kerítésen keresztül mentek, úgy mentek ahogy a 16-os írja.

Fogadd el, a magyarok nagy része rasszista, tetszik nem tetszik.

És igazuk van!

De te kezdheted a nagy befogadást a saját lakásodban ahogy írtam!!

2022. júl. 6. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!