Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Németországban vagy Ausztriába...

Németországban vagy Ausztriában áll jobban a bevándorlók integrációja?

Figyelt kérdés

A 2015-ös nagy migrációs hullám inkább Németországot érintette, de az osztrákoknál is sok volt jugoszláv bevándorló el már korábbról. A törökök mindkét országban sokan vannak, de az igazán problémásak állítólag az afgánok és arabok. Ezekből meg lehet a németeknek van több.

Az osztrák és bajor kisvárosok szerintem továbbra is békések és élhetőek, de a nagyok kezdenek felismerhetetlenek lenni.



2022. júl. 9. 18:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
11%
Egyikben sem.
2022. júl. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
12%
Berlinben élek..Vagyis eltem 12 évet..Idén költözünk vissza Magyarországra..Élhetetlen lett Németország s minden az egekben..Pedog informatikus vagyok.
2022. júl. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
25%

2.

Berlin a legsz_rabb német nagyváros.

Koszos, gyengék a fizetések is.


Próbáltad volna Münchent, Stuttgartot.

2022. júl. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 3-as,a szolgáltatások árai ott is az egekben vannak..Hiába a jó keresett ha a gáz ára 1.4 euro,a villanyé is kilowattóránként 0.7 euro..
2022. júl. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Akkora kamu kérdés és kamu válaszok, mint ide Kiskunlacháza. (Berlintől 30 km-re)
2022. júl. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Isti22 ***** válasza:
90%
A HDI mindkét országban javult 2015 óta, Ausztriában ráadásul jelentősen, úgyhogy nem gondolom, hogy különösebb gond lenne.
2022. júl. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#5

Miért lenne kamu a kérdés? Nagyon is releváns és az ottani közbeszédben is sokszor elhangzik az integráció szó, az más kérdés, hogy nem tudjuk mit értenek rajta pontosan.

2022. júl. 9. 20:57
 8/14 anonim ***** válasza:
51%

Azért kamu kérdés, mert:

Nagyon okosan, alattomosan írtad meg, de pontosan tudja mindenki, hogy mit szeretnél sugallni. Nem kérdés ez számodra valójában.

Az alatta lévő válaszok enyhén szólva kérdésesek, pláne a második informatikus, aki nem tud gépelni... A harmadik meg a te baromságodat mondja, hogy a meszebb lévő, sokkal drágább berlinben vannal a migráncsok.

De ha nem is szándékosan kamu, akkor tényszerűen. Én még német emberrel nem beszéltem az integrálásukról. Legfeljebb annyit, hogy a szír kollégáknál jobban figyeljünk a munkavédelemre.

2022. júl. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A válaszok minőségéről én nem tehetek. Nem az a lényeg, hogy a kormánypropagandát mondjuk fel, de a politikai korrektség sem megoldás, hogy nem lehet ezekről beszélni és minden rózsaszín. Az igazság a kettő közt van, erre vagyok tulajdonképpen kíváncsi. Ausztriában többször jártam és a kisvárosok kifejezetten tetszettek, Bécsben már vegyesebb a kép, de vannak nagyon elit kerületei is.
2022. júl. 9. 22:01
 10/14 anonim ***** válasza:
A vegyesebb kép alatt mit értesz? Beszélj konkrétumokban kérlek.
2022. júl. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!