Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Törökországot miért nem...

Törökországot miért nem sikerült visszaszereznie a kereszténységnek?

Figyelt kérdés
Régen a Bizánci Birodalom része volt, ami ortodox keresztény volt. Rumélia nagy része maradt keresztény, csak Bosznia és Albánia maradt muzulmán.

2022. júl. 13. 10:33
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
De én nem k*rom itt tovább az időmet, hasznosabban is tölthetném azt! Ugyanakkora sz*r vagyok, mint más kérdéseknél is. Azért az beszédes, hogy kettő és fél a válaszaid hasznossága, te világ b*rma! :D :D :D
2022. júl. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Te kijelentetted hogy az iszlám hit elvei szerint egy muzulmán állam nem adóztathatott meg muzulmán lakosokat. Ez egy hatlmas nagy marhaság és én erre reagáltam te értelmi fogyatékos nyomorék. Még hogy egyetemen tanultad :) Ekkora baromság csak egy nagyon retardált képes leírni. Minden állam az adókból tartja fenn magát.


Mindegy hogy melyik korszakról beszélünk mert te általánosságban állítottad hogy muzulmán állam nem adóztathatott meg muzulmán lakosokat. De tudok muzulmán államot mondani ebből a korszakból is. Például a Szafavida Birodalom vagy a Mogul Birodalom. Idióta.

2022. júl. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!