Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A tajvani kártya miatt összeom...

A tajvani kártya miatt összeomolhat a világ?

Figyelt kérdés
A 82 éves Nancy Pelosi, az amerikai parlament alsóházának elnöke, mondani se kell, Demokrata párti. Neki általában mindenki ellensége. Ellenség Oroszország, Kína, Szíria, igazából még a mai Magyarország is. Pelosi most elmegy Tajvanra. Mi a baj ezzel? Egy, Kína Tajvant saját területe részének tekint, amit előbb vagy utóbb vissza fog szerezni. Kettő, Kína álláspontját az USA is elismerte, és számos dokumentumban rögzítette. Három, az „egy Kína elv” elismerése eddig a világbéke egyik fontos eleme volt. Az USA és Pelosi most ezt akarja felrúgni. Kína figyelmeztette őket: ebből nagy baj lesz. Aki elismeri Tajvant, felejtse el Kínát! Ne számítson a kínai piacra, beruházásokra, és készüljön kemény ellenlépésekre!
2022. aug. 4. 11:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
69%

#11


1. Ha kína beint a nyugatnak, akkor ő maga is visszamehet a bronzkorba, ugyanis nem lesz kinek eladnia a sz-rjait.


2. a knowhow és a gyártás is nyugaton volt meg előbb, ezt visszaépíteni nem olyan nehéz dolog, legfeljebb drágábbak lesznek a mindenféle kütyük.

2022. aug. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
20%

#12

Az éhezés, fosztogatás ellen meg nem véd meg óbán gazdid :D


Szóval nem tudom, ki jár rosszabbul, te akit kirabolnak/megölnek/éhendöglesz, vagy én, aki bár elmebeteg vagyok szerinted, de tök jól elleszek a bunkeremben :D


Higyjed el, hogy egy ilyen helyzetben te fogsz jönni a bunkerhez biztonságért és kajáért könyörögni, nem pedig én hozzád pszichológiai kezelésért :D

2022. aug. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
27%
Persze, közbe meg majd a BRICS megszerzi az összes erőforrást adó ország támogatását, lásd Bolívia.
2022. aug. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
22%
Szalacsi bácsi szomszédjának de sok esze van :)
2022. aug. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
26%
Szalacsikám én Kanadában leszek, megoldom majd az életem ne aggódj, te meg rágd a lidls wc papírt. Gondolom bevásároltál okosan mindenből!
2022. aug. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

2-es, csupán valós tényeket közöltem. Ezek szerint, aki tényekre támaszkodik, az mind Orbán imádó fideszes? Vagy mégis honnan a fenéből veszed azt, hogy én fanatikus Orbán imádó vagyok?



5-ös értem, hogy mire gondolsz, egyet is tudok veled érteni. Az amerikai elnökök sosem voltak a szívem csücskei, mindig csak a képmutatás ment a részükről. Csak azért emeltem ki a ,,Demokratákat", mert pont a demokrácia ellen tesznek a hátunk mögött lépéseket, holott demokratának hazudják magukat.


7-es, a kérdésem nem arra irányult volna, hogy érzel-e felé szexuális vonzalmat, ez a te magánügyed. Én inkább arra lennék kíváncsi, hogy ez a lépés mennyiben változtatja meg a világpolitikát

2022. aug. 4. 11:48
 17/17 anonim ***** válasza:
30%

"2-es, csupán valós tényeket közöltem. Ezek szerint, aki tényekre támaszkodik, az mind Orbán imádó fideszes? Vagy mégis honnan a fenéből veszed azt, hogy én fanatikus Orbán imádó vagyok?"


Nem baj, hogy orbánimádó retardjobber vagy, végülis nem lehet mindenki értelmes ember, de legalább ne tagadnád.

2022. aug. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!