Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi az oka, hogy hatalmas...

Mi az oka, hogy hatalmas siker volt Orbánnak az amerikai CPAC konferencián?

Figyelt kérdés
2022. aug. 7. 22:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
91%
Összesen kb 150 ember volt ott, hatalmas siker.
2022. aug. 8. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Alex Fly ***** válasza:
95%

Leginkább az, hogy a hallgatósága ugyanolyan holdkóros nácikból állt, mint amilyen a viktátor.

Nyilván tetszik nekik, ha egy másik elmebeteg is ugyanazokat a sületlenségeket szajkózza, amelyekkel ők szokták hülyíteni magukat és híveiket...

Mit kell ezen csodálkozni?

2022. aug. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
9%
Szerencse, hogy itt mindenki perfektül beszél angolul. (mikor még magyarul sem tud)
2022. aug. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
71%
Bármelyik legalább középosztálybeli családban az elmúlt 40 évben született ember jobban beszél angolul, mint Viktor. Az ő generációjában valóban kevesebben vannak, de azért fektethetne némi energiát a dologba, ha már ilyen nagykaliberű európai politikus...
2022. aug. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
14: De nem érted, hogy nem az angoltudástól lesz jó kormányfő valaki???
2022. aug. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
A kérdésed egymerő hazugság.
2022. aug. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
71%

"14: De nem érted, hogy nem az angoltudástól lesz jó kormányfő valaki???"


Tényleg nem attól lesz. De ez igazából lényegtelen, mert Vitya életében egy másodpercig nem volt jó kormányfő. Egy hataloméhes dagadék fél c..gány TSZ elnök, semmi más.

2022. aug. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%

#10:

"Origót nem olvas értelmes ember"

A legolvasottabb hirportál Magyarországon, még ha ez neked csípi is a szemed.

"Tudtommal MZP volt Orbán kihívója."

Nyilván értesültél már róla, hogy Orbánnak több kihívója is volt, az elmúlt évek során, akik mind csúfosan leszerepeltek. Ezek közül Karácsony volt az egyik, a legutóbbi (mint ahogy írtam is) pedig MZP.

"És ha már annyira az angol számít (nem), akkor az övé nyilvánvalóan jobb mint Orbáné, hiszen ő dolgozott külföldön."

Ezt most érvnek szántad? Jesszusom! Orbán rendszeren angolul tárgyal külföldön és angolul tart előadást, ha felkérik (mint ahogy legutóbb Texasban is). Ezzel szemben Karácsony meg sem tud nyikkanni. Tolmács nélkül egy szót sem ért. (Nem tudom, mit akartál ebből kihozni, de ez kínosan gyenguszra sikeredett...)

"Nem tudja leírni a nevét? Az oké, hogy Kósa nem tud kitölteni egy darab X-elős papírt, de hogy Karácsony nem tudja leírni a nevét? Ezt melyik segglyukadból húztad elő?"

[link]

(Az információhiányodról nem én tehetek.)

"Azért, mert MZP vagy akárki beszél kevés ember előtt, attól még több lesz Orbán kicsi közönsége, vagy mi van?"

Látom, nem érted. Akkor jöjjön a szájbarágás: a Kossuth téren akár 700-800 ezren is elférnek. Nincs limit. Aki ott akar lenni, annak jut hely. Egy zárt teremben zajló konferencia pedig a befogadóképességtől függ: ha van 300 db szék, akkor a szervezők nem fognak több meghívót kiküldeni. (Ennyit talán még te is képes vagy felfogni.)

"Gyakorlatilag gondolkodásra képtelen vagy, miért ne nullázgathatna bárki? Azt meg már fel sem hozom, hogy milyen intelligenciahányadosra vall az, ha valaki a másik sértegetésével kezdi az "érvelését"."

Aha. Én vagyok gondolkodásra képtelen és én nullázok minden nekem nem tetsző választ, úgy, hogy közbe értelmes cáfolatot nem tudok produkálni. Ami az intelligenciámat illeti: gyakorlatilag abból élek...

Remélem, ragadt rád valami a fentiekből. :)

2022. aug. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
10 perc sem kellett a nullához... Ez rekordgyanús! Ennyire fáj az igazság? Helyes! :DDD
2022. aug. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

#18


A Legnagyobb baj, Orbán retorikájával, amit minden spontán (nem betanult) interjúban látni lehet, hogy ő magyarul gondolkozik és úgy próbálja meg szó szerint átváltani angolra, ami nem túl előnyös egy idegennyelvnél. Ellentétben pl. Márki-Zay-al, aki múltja révén, automatikusan angolra vált és ezáltal sokkal folyékonyabban és gazdagabb szókinccsel is tud válaszolni. Ez teljesen pártatlan és ezt minden, olyan ember felismeri, aki volt külföldön és aktívan tanult valamilyen idegennyelvet.


De igazából te hoztad fel az ellenzéket egy olyan kérdésnél, aminek semmi köze nincs hozzájuk, tehát nem is értem, miről beszélünk. Attól még mert valaki sz@rul beszél angolul, az nem legitimálja Orbán gyenge angoltudását, egyszerűen Orbán is rosszul beszél angolul és számomra pl. kellemetlen tőle meghallgatni egy angol interjút amiben csak mekeg-makog.

2022. aug. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!