Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi az oka, hogy hatalmas...

Mi az oka, hogy hatalmas siker volt Orbánnak az amerikai CPAC konferencián?

Figyelt kérdés
2022. aug. 7. 22:07
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

"A legolvasottabb hirportál Magyarországon, még ha ez neked csípi is a szemed."


Kb. eddig olvastam a kommentedet. Hogy lehet ekkora büdös nagy orbitális hazugságot elhinni? :D

Én régen, még az Origo fénykorában, amikor a Magyar Telekomé volt az újság, rendszeres olvasójuk voltam és sokkal inkább preferáltam az akkori Indexxel szemben, de már AKKOR SEM rúgott labdába vele olvasottságban. Ma meg már konkrétan ki van herélve az egész, semmi más, mint propaganda szócső, lényegében nulla olvasottsággal, nulla interakcióval.

Egyetlen okból van még a térképen, azért mert a telekomos időkben minden Matáv/Telekom internetelőfizetés esetén ezt állították be kezdőoldalnak és sokan megszokták.

De hát nem véletlen, hogy a teljes Origo szerkesztő és újságíró gárda is felállt az idők során.

2022. aug. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
17: Te meg csak egy begyepesedett komcsi vagy
2022. aug. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!