Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A skandináv országokban miért...

A skandináv országokban miért van kint több szivárványos zászló, mint nemzeti lobogó?

Figyelt kérdés

Most jöttem haza Dániából és megdöbbentett hogy mennyi szivárványos zászló van kint, gyakorlatilag több, mint nemzeti lobogó. Minden közintézményen ott van és a a dán nemzeti színház oszlopait is lefestették, az evangélikus templomokban is kint áll, sőt még kifejezetten ünneplik is az egyházközség LMBTQ tagjait.

Nem vagyok amúgy homofób, mindenki azt szeret és azt csinál otthon, amit akar, de ez már túlzás, hogy mindenhonnan ez a Love is love jön, ráadásul a plakátokon még úgy is mutatják, hogy fehér és néger férfi csókolózik egymással. Minek kell ez a sok hülyeség? Egy műemlék épület oszlopait lefesteni szivárványosra..



2022. aug. 19. 11:12
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem is túlzás.Gumicsont az egész.

Ez mind csak a politika műve.

Ez csak ettől függ,semmi mástól.Mert USA seggét nyalja az ottani kormány.

Ne hogy azt higgyétek,hogy azért "boldogabbak"ott az emberek mert lmbtq van,meg buzhik ünneplése.Nem.

Ha olyan kormány lenne hatalmon,hogy például migráns ellenesek lennének,akkor az lenne a mainstream.

Ugyanis a közmédia úgyis mindenkinek atmosna az ágyát,hogy az a helyes dolog.

Csak úgy mint nálunk is teszi.


Ez mind politika.Olyan gumicsont,amivel inkább foglalkozzanak emberek,mint inkább a kapzsisággal,az intézményes hazugságokkal vagy bármely más korrupcióval,amiben a kormány olyan mélyen van mint kullancsok a bőrben.

Én tudom hogy jobb hinni ebben az lmbtq álomban.Hogy ezért boldogabbak ott az emberek mint mondjuk nálunk MO-n,meg ezért elfogadóbbak,de sajnos nem ez az igazság.

Nem ezért.

Ez inkább mentalitás kérdése.Semmi közé hozzá.

Ez a véleményem.


U.I

Írtam ezt nem homofóbként!

2022. szept. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!