Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A skandináv országokban miért...

A skandináv országokban miért van kint több szivárványos zászló, mint nemzeti lobogó?

Figyelt kérdés

Most jöttem haza Dániából és megdöbbentett hogy mennyi szivárványos zászló van kint, gyakorlatilag több, mint nemzeti lobogó. Minden közintézményen ott van és a a dán nemzeti színház oszlopait is lefestették, az evangélikus templomokban is kint áll, sőt még kifejezetten ünneplik is az egyházközség LMBTQ tagjait.

Nem vagyok amúgy homofób, mindenki azt szeret és azt csinál otthon, amit akar, de ez már túlzás, hogy mindenhonnan ez a Love is love jön, ráadásul a plakátokon még úgy is mutatják, hogy fehér és néger férfi csókolózik egymással. Minek kell ez a sok hülyeség? Egy műemlék épület oszlopait lefesteni szivárványosra..



2022. aug. 19. 11:12
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
27%
Ne állítd be úgy, mintha egy ember állna szemben az összes többivel! Itt ti vagytok a kisebbség. Így is bőven elég jogot kaptatok.
2022. aug. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
81%
#21 emberek. És “elvileg” jogegyenlőség van. De közben meg nincs. Ezt bogozd ki. Vagy van jogegyenlőség, és akkor mindenkit megilletnek ugyanazok a jogok, vagy mondd ki, hogy nem, nincs jogegyenlőség. A kettő egyszerre nem megy. Mert az hazugság lenne. Bár a gyűlölködés mellett a hazudozás, és valóság tagadása mellett biztos jól megfér.
2022. aug. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
73%
Nem vagoyk meleg, szerintem a többi válaszoló se feltétlen, cska mert úgy gondolja hogy az egyenlő jogok békésebb mindennapokat eredményeznek...Kinek jó a homofóbia? Mész az utcán és dühös leszel ha melegeket látsz, én megyek az utcán és észre se veszem...neked negatív érzelmeid vnanak, én meg élem az életem...magadat mérgezed vele főni
2022. aug. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
20%

A melegeknek nincs különösebb ismertető jeluk ezért az nem létezik. Ezért nem veszed észre ha el mész egy meleg mellett

A homoszexuális viselkedés mint abberacios világégés forma van jelen a természetben.

2022. aug. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
20%
18 éves kor alatt nem lehet alkoholt és cigarettát venni. Akkor nincs jogegyenlőség a fiataloknak?
2022. aug. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 Drakula ***** válasza:
83%
24-es. Van mert ez minden fiatalra vonatkozik. De a melegek esetében meg nincsen mert nem minden felnőttek közti házasság van tiltva csak az ővék.
2022. aug. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
9%
23 A normális homoszexuálisok egy másik téma. Aki nem akar mindent felforgatni, nem teszi magát áldozatszerepbe, nem szolgál külföldi politikai szervezeteket, az nem LMBTQ aktivista.
2022. aug. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
83%
24 hát ha látsz két srácot kézenfogva az nem ismertetőjel? :D
2022. aug. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
0%
28 nem feltétlenül
2022. aug. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
69%

“ Nincs kevesebb joguk, mint ami megilleti őket. ”

Ez milyen náci mondat… dehát az ország, ahol a diktátor csak úgy fajkeveredés elkerüléséről beszélhet minden következmény nélkül, igazából mit is vártunk?

2022. aug. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!