Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit látunk ezen az LMBT videón?

Mit látunk ezen az LMBT videón?


2022. aug. 26. 19:55
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
94%

"Illetve azt, hogy az alma akkor sem lehet körte, ha annak érzi magát."


Hát ha te azt hiszed, hogy az ember agya és elméje csak egy alma vagy körte szintjén van, akkor te sem lehetsz sokkal okosabb egy gyümölcsnél.

2022. szept. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
92%

"a debil 21-es szerint végtelen számú nem van (mindig kitalálhatsz magadnak egy újat), illetve léteznek nemen kívüli emberek is, sőt, azokon kívül esők is! Ne kérdezd, hogy ennek mi értelme, mert pont annyi, ami sejthető. Na ez az ő nagy tudományuk."


Itt nem a nemi szervről van szó xd, hanem az illető által meghatározott társadalmi neméről. Nyilván nem érted, ha a fogalmakkal sem vagy tisztában.

2022. szept. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 A kérdező kommentje:

32: nyilván nem érted, hogy ennyi erővel azt is kitalálhatom, hogy a transzgender sárkány vagyok, ahogy ezt már meg is tették előttem:

https://www.youtube.com/watch?v=_d_nycoiLwo

2022. szept. 4. 14:08
 34/56 anonim ***** válasza:
100%

33. Na és?

Azt nem értettem meg soha, hogy az emberek miért nem képesek lesz*rni, hogy a tőlük teljesen független, idegen emberek hogyan, miként élik az életüket. Valaki valahol egy országban sárkányként éli az életét, na és aztán? Attól félsz, hogy élve eléget és megesz vagy mi?

Tudom, a korlátozott embereknek nehéz felfogni, hogy valaki szabadon és boldogan is élhet kiegyensúlyozottan. A mamám is kiakadna, ha kékre festeném a hajam, és elrontaná ezért a saját örömömet is, de ha nekem az úgy tetszene, akkor mi van?

2022. szept. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen magukat sárkánynak, meg férfiként nőnek (meg fordítva) képzelő embereket régen nagyon helyesen zavarodott, bomlott elméjűeknek hívták és szanatóriumba vitték őket. Hogy ott aztán miket műveltek velük (testi fenyítés, elektrosokk stb) az már más kérdés, nyilván nem vezetett sehova ez a fajta "gyógymód" sőt inkább még rosszabb állapotba kerültek. Viszont az ilyeneket manapság a nagy elfogadásban normálisnak kell tekinteni. Szerintem nem az, inkább valamilyen trauma vagy önértékelési zavar miatt adta ki nekik az agyuk ezt.
2022. szept. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
#35 hol szerezte a doktor úr a pszichiáteri szakvizsgáját? Nyilván anélkül nem hívna alaptalanul bomlott elméjűnek embereket… ugye?
2022. szept. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
25%

36: 1973-ig a homoszexualizmust mentális betegségnek tartották világszerte. Ez nem azt jelenti hogy öljük le mind vagy verjük szét őket. Ezek csak tények. Aztán ugye fordult a világ és bizonyos emberek nyomására ki kellett venni őket arról a listáról.

Ebből következtetek, hogy a melegek mellett az előző válaszomban említett egyedek, akik ilyennek meg olyannak hiszik magukat, szintén ebbe a betegségbe tartoznak. Mert ugye akiknek az agya hibásan több személyiséget kreál, ők (most még) mentális betegek. Akkor aki férfiként nőnek hiszi magát, vagy bármi másnak ami szembe megy a tényekkel, azok miért ne tartoznának ugyanide? Mitől mások ők?

2022. szept. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 steven95 ***** válasza:
Egy videót amire már sokszor kiverted... És még én vagyok a buz*
2022. szept. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
100%

#37 a nőknél meg hisztériát hiszterektómiával kezeltek. A depressziót lobotómiával még a 60as években is. Csak azért, mert valami orvosilag elfogadott volt egy időben, lehet, hogy tök nagy melléfogás, sőt ártalmas. Arról nem is beszélve, hogy nincs bizonyíték arra, hogy a transzneműség bármilyen deficittel járna az agyműködésben. Egyedül azt találták, hogy bizonyos struktúrák az ágyban nem a biológiai nemüknek megfelelően alakult ki a transznemű embereknél, hanem a másik nem struktúráját követve. Funkció, és működés szempontjából nincsen hátrány, vagy kár. A társadalmi megítélés és stigma miatt, valamint az önelfogadás, a saját maguk más identitásának az elfogadásából származó distressz van negatív hatással az ilyen emberekre. A dsm-v alapján ami létezik, az a nemi diszfória, melynek egyetlen bizonyítottan hatékony gyógymódja a nemváló műtét.

Üdv, ötöd éves pszichológus hallgató

2022. szept. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
0%

39: én nem mondtam hogy rendben vannak azok a módszerek, amikkel ezeket a mentális beteg embereket. Kínozták őket minden értelemben, ezt minden józan gondolkodású ember elítéli. Én csak azt mondom hogy ők igen is betegséggel küzdenek és ezt el kellene ismerni, nem pedig normalizálni.

Gratulálok a pszichológia tanulmányaidhoz. Nem gond ha kérdezek pár dolgot? Az érdekelne hogy mitől érzi magát valaki transzneműnek? Hogy jön rá erre vagy mik zajlódnak le benne? Vannak ennek egyáltalán valamilyen testi tünetei?

2022. szept. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!