Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit látunk ezen az LMBT videón?

Mit látunk ezen az LMBT videón?


2022. aug. 26. 19:55
1 2 3 4 5 6
 51/56 Drakula ***** válasza:
19%

"Viszont olyan nincs, hogy egyik pillanatban meleg voltam, aztán heteró lettem,"

Persze hogy nem egy pillanat alatt történik.

2022. szept. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
100%

51. Pedig úgy jön le, hogy általában ez szokott lenni a megvilágosodás pillanata. Érted...


De amúgy én eddig csak egyetlen egy ilyen fiúról hallottam, akiből a melegség, mint egy démon, úgy távozott belőle, valószínűleg egy szekta hatására. Érdekelne még pár ilyen történet, ha valaki esetleg tud róla forrást küldeni.

2022. szept. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
Semmit nem láttok rajta.
2022. szept. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
Drakula. Persze. Ez egy hosszas agymosási folyamat
2022. szept. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
87%

50: "Viszont olyan nincs, hogy egyik pillanatban meleg voltam, aztán heteró lettem, és ez így ennyi, teljesen oké."

Valóban nincs olyan hogy egyik pillanatról a másikra. Ez az életforma már sokaknak a szokásává vált, hosszabb idő alatt épült be a mindennapjaiba. Mivel nem hirtelen történt, nem is fog hirtelen megváltozni.

"Mindegy, ez tényleg saját elhatározás, mindenki magánügye, de én nem hiszek abban, hogy addig dumáljunk valaki fülébe és tömjük tele gyógyszerekkel, amíg "rá nem jön", hogy az ő mássága egy nem normális dolog."

Leírom mégegyszer pedig nem szeretem ismételni magam. Ez nem fog sikerülni ha kényszerből történik! Hiába kényszerít a környezetedből valaki ha te nem akarod, vagy ne beszélve arról ha gyógyszeres meg más rosszabb kezeléseket használnak, csak rosszabb lesz a dolog és akkor jönnek elő a komolyabb problémák.

"Akkor miből gondolod te, hogy tudod, egy ilyen ember min megy keresztül és mire van szüksége valójában?"

Lehet hogy érintett vagyok? Nemszoktam olyan dolgokról okoskodni amihez nincs közöm.

2022. szept. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
55. A válaszotból következtetve, egy ember, aki pl eddig melegként élt, hosszas gondolkodási idő után belátta, hogy ő mégsem meleg. Ha se nem egy pillanat alatt történik, se nem más befolyására, akkor csak ez lehet. De én még életemben nem hallottam olyasmiről, hogy valakiben így változtak volna meg a dolgok. Mert aki tisztában van önmagával az az első perctől fogva tudja, hogy más vagy nem.
2022. szept. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!