Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit látunk ezen az LMBT videón?

Mit látunk ezen az LMBT videón?


2022. aug. 26. 19:55
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
100%

"Én csak azt mondom hogy ők igen is betegséggel küzdenek és ezt el kellene ismerni, nem pedig normalizálni."

És ha őket betegnek nevezik, akkor a te életed ezzel mivel lesz jobb? Nekik viszont számít, nagyon sokban befolyásolná az életüket, ha elmebetegnek nyilvánítanák őket, holott semmi bajuk nincsen azonkívül, hogy rossz testbe születtek. Ezzel viszont senki életét nem veszélyeztetik.

2022. szept. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem lesz jobb valóban, de nekik az lehet ha belátják hogy ez baj és változtatnak a dolgon. Viszont ha azt szajkózzák nekik mindenhonnan hogy ez egy tök normális állapot, akkor fel sem merül sokukban hogy kilábaljanak abból az állapotból. Mert aki észreveszi magán ezeket az eltéréseket, az nem kezd el ujjongani, hogy hú de jó nekem, férfi létemre nem a nőkhöz vonzódok, vagy valamilyen tárgyhoz. Ilyenkor kételyek és reménytelenség, komorság lesz rajtuk urrá, és hiába mondják hogy a társadalom miatt, mert ez nem igaz! Igenis van az emberben egy belső gát, egy riasztó rendszer ami szól ha valami olyat készülünk tenni amit a lelkiismeretünk nem akar engedni. Ez később megszűnik ha nagyon átesünk a ló túloldalára. De igenis lehet választani, változtatni, minden fejben dől el. Számtalan példa van rá hogy valaki akarva megváltoztatta a szexuális irányultságát. Ha olyan létezik, hogy egy gyerekként molesztált, vagy börtönben hosszú időn át erőszakon átesett ember homoszexuális lesz, holott erre előtte abszolút semmilyen jel nem utalt, akkor olyan is van, hogy hogy ebből visszatér az eredeti állapotára. Ugyanígy aki "így született" az valójában valamilyen trauma, önértékelési zavar vagy bármi miatt ami negatívan hatott a tudatára, megváltozott a nemi irányultsága helytelen irányba.
2022. szept. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 steven95 ***** válasza:
#42 :"D édesistenem. De szíven viseled a sorsunk. Nem kérek belőle.
2022. szept. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
100%
#42 nem normális állapot a nemi diszfória. Van is rá gyógymód, a nemváltó műtét. Ha nem értesz vele egyet, a kutatásaid anyagát, és kidolgozott, és bizonyítottan hatásos terápiás módszered kivonatát az IAAP (International Association of Applied Psychology)-nek nyújthatod be.
2022. szept. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
Én csak annak viselem a sorsát a szívemen aki ezen változtatni akar. Annak pedig tudnia KELL hogy ez lehetséges. Én nem fogok erőszakkal kimenni demonstrálni hogy mocskos x,y. Erőszakkal nem lehet változtatni a dolgokon, erre a történelemből már számtalan példát láthattunk. Én csak az üzenetet szeretném átadni, hogy nem muszáj így leélni az életüket azoknak akik nem érzik jól magukat a bőrükben és észrevették hogy valami nem stimmel. Az a rengeteg videó YT-on (plusz még ami már törölve lett) arról hogy ilyen olyan segítséggel kimásztak ebből a dologból az akkor mind hazugság? Az a tizen vagy százezer ember valójában mind hazudik a világnak meg önmagának is mert ők csak elnyomják magukat és boldogtalanok lesznek egész életükben és tönkreteszik magukat meg azt az embert is akivel összejönnek? Azthiszem ez a hivatalosan elfogadott álláspont a dologról, vagyis ezt szajkózzák ha feljön a téma.
2022. szept. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
100%

#45 Akkor vegyél engem példának.


Én próbáltam férfiként élni, és hagyományos szexet folytatni. De minden egyes alkalommal olyan szintű diszfória fogott el, hogy sosem történt semmi (szerencsére). Tudtam, hogy kis korom óta szeretnék lány/nő lenni, és azzal is tisztában voltam, hogy ez nem elfogadott a társadalom számára. Depressziós, motiválatlan életem volt addig, amíg nem döntöttem úgy, hogy már pedig én nem tudok férfiként élni, mert nem vagyok az. Addig egész nap a számítógépes játékok világába menekültem, hogy ne kelljen szembenézni az érzelmeimmel és magammal, mert abban az állapotomban tuti az öngyilkosságot választottam volna.

Amióta hormonokon vagyok 2 éve, szabályos 180 fokot vett az életem, és minden jó úton halad, nem vagyok játékfüggő, letettem egy diplomát, motivált vagyok, boldog párkapcsolatban vagyok, nen vagyok depressziós, és képes vagyok létezni. Az meg, hogy a társadalom mit gondol, azt meg lesz.rom, úgyse kaptam semmilyen negatív megjegyzést már 1 éve.

2022. szept. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
100%
42. Mindjárt megmondod azt is, hogy egy adott embernek mitől kéne boldog legyen? Talán a szerelmüket is te választanád meg? Ha az én lányom egy másik lánnyal lenne boldog, minek állnék az útjukba?
2022. szept. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
45. Igen, vannak olyanok, akiknek ez sikerül elnyomni magukban, de honnan tudod, hogy titokban mégis nem "úgy" élnek? És ettől még nem kell minden "olyan" embernek ebből így "kigyógyulnia", ha ő úgy boldog.
2022. szept. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
48: Ha valaki csak másoknak szeretne megfelelni és úgy élni ahogy a közössége elvárja akkor az nem saját akarata. Úgy valóban nehéz lesz megszabadulni és biztos kudarc. Én azokról beszélek akik maguk miatt, saját elhatározásból döntenek így. Nekik sikerülni fog, mint ahogy jópár emberrel megtörtént márm, csak ők nem kapnak akkora média figyelmet mint akik élvezik a helyzetüket.
2022. szept. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
100%

"Ha valaki csak másoknak szeretne megfelelni és úgy élni ahogy a közössége elvárja akkor az nem saját akarata."

Hát pedig minden ilyen emberrel ez a helyzet. Megfelelési kényszerből nyomják el a valódi énjüket, érzéseiket, mert a társadalom egy része elítéli, kiközösíti őket, vagy átmossák az agyukat, beleunnak már ebbe az egészbe. Viszont olyan nincs, hogy egyik pillanatban meleg voltam, aztán heteró lettem, és ez így ennyi, teljesen oké. Persze, az ember elhagy viselkedési szokásokat, újakat vesz fel, de hazugság azt mondani, hogy a régi énedből már semmi nem maradt benned. Mindegy, ez tényleg saját elhatározás, mindenki magánügye, de én nem hiszek abban, hogy addig dumáljunk valaki fülébe és tömjük tele gyógyszerekkel, amíg "rá nem jön", hogy az ő mássága egy nem normális dolog.

Én tudom magamról, hogy mennyi gondolat jár a fejemben, hogyan látom magam, kik vonzanak, aminek a világ a negyedét sem ismeri, néha még én sem értem magam. Sőt, sokszor látok olyan embereket, akiket mások bántanak, mert rossznak hiszik, közben én meghallgatom őket, és másnak fogalma sincs arról, mennyi nehézséget cipelnek a vállukon. Akkor miből gondolod te, hogy tudod, egy ilyen ember min megy keresztül és mire van szüksége valójában? Ítélkezni és mások helyett "tudni", mi a jó nekik, a legkönnyebb. Sajnos az ember ezt már gyerekkorában megtapasztalja.

2022. szept. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!