Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nagyon ciki az oroszoknak...

Nagyon ciki az oroszoknak szurkolni a háborúban?

Figyelt kérdés

Én bevallom régóta szimpatizálom Putyint. Ő legalább egy tökös, rátermett vezető a nyugatiakkal ellentétben és világszinten is sok jó dolgot tett pl. keleti keresztények segítése, LMBTQ propaganda elleni fellépés.

Azt nem helyeseltem, hogy megtámadta Ukrajnát, de tényleg ezt kiprovokálták, nem nagyon volt választása. Amióta meg folyik a háború rettenetesen irritáló számomra ez a bohóc ukrán elnök és hogy az egész nyugati mainstream ennyire egyoldalúan beszél a dolgokról. Jó lenne kicsit helyrerázni a dolgokat, hogy nem csak ők döntenek el mindent.



2022. szept. 7. 20:32
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
64%
De miért nem hördült fel így a világ, amikor Amerika ugyanezt tette Afganisztánnal és Irakkal? Az akkor hazájukat védőket nem hősöknek hívták, hanem terroristának. Az rendben volt mi? Hisz akkor nem Európát destabilizálták, csak a közel-keleti sivatagi cigányokat.
2022. szept. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
36%
Oroszország győzni fog!!!🇷🇺💪😎
2022. szept. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
58%
11, jó kérdés. Propaganda az egész... Hogy ki terrorista és ki hős ellenálló, azt a média mondja meg. Azt meg tudjuk, kik vezetik... A Zelenszkij-félék. A sok birka meg bekajálja, mint látható. Izraelben közben simán agyon lehet lőni ismert arab újságírókat, majd szétverni a temetésüket...
2022. szept. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
100%
11 én felhördültem akkor is. Most is, akkor is népírtás volt.
2022. szept. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
77%

"De miért nem hördült fel így a világ, amikor Amerika ugyanezt tette Afganisztánnal és Irakkal? Az akkor hazájukat védőket nem hősöknek hívták, hanem terroristának. Az rendben volt mi? Hisz akkor nem Európát destabilizálták, csak a közel-keleti sivatagi cigányokat."


Afganisztán:

az afgán kormány támogatását élvező kecskeb-szó terroristák megtámadták az USA-t(WTC, 9/11, rémlik valami?)


Irak, Öbölháború:

Szaddámék támadták meg Kuvaitot, az ENSZ BT hagyta jóvá a beavatkozást, aminek egyébként tagja Oroszország és Kína is.


Irak, 2003:

Ez jogos, itt tényleg egy kamu indokkal támadták meg Irakot.

2022. szept. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
36%

"az afgán kormány támogatását élvező kecskeb-szó terroristák megtámadták az USA-t(WTC, 9/11, rémlik valami?)"

Pakisztániak voltak, ahol Oszama is rejtőzött. És kik képezték Oszamát? A CIA. Amerika saját magát támadta meg.

2022. szept. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
29%

"Pakisztániak voltak, ahol Oszama is rejtőzött. És kik képezték Oszamát? A CIA. Amerika saját magát támadta meg."


Afganisztánban voltak, az akkori tálib kormány támogatta őket, és csak az USA invázió után menekültek a pakisztáni hegyekbe.


Az meg, hogy kik képezték ki, teljesen irreleváns.


Ha én, mint lőkiképző a sportlövész egyesületben kiképzek egy egyesületi tagot a lőfegyverhasználatra, ő meg később engem szándékosan lábon lő, akkor azért nem én vagyok a hibás, még a törvény szerint sem - ő fog a sittre menni.

2022. szept. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
71%

Ez annyira ostoba érv. A ruszkik ugyanúgy megtámadták Grúziát, Csecsenföldet, illetve a közel keleten is ugyan úgy jelen vannak. (És a Szovjetunió ugyan úgy kiszopott Afganisztánban)

Nade mégis ki védte itt az Usát? Aki rühelli az oroszokat annak automatikusan Amerika fan-nak kell lennie? A nagy orosz fanok olvassák el a magyar történelemkönyveket mert el vannak tévedve. (1848, 1956, 1945)

2022. szept. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
100%
Ez kb olyan, mint Orbánnak szurkolni, hogy tönkretegyen minket. Orbán, Putyin, Angela Merkel, Trudeau, Macron, Gates, Zuckerberg is a Young Global Leaders-nél (Fiatal Globális Vezetők) tanult, Schwab keze alatt. Mindannyian Schwab kutyái. Azt meg ugye tudjuk, hogy Schwab-nak van egy globális projekje, amit 2 éve el is indított...
2022. szept. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
79%

16.


Azon kívül úgy tudom Szadamnak és az usanak is érdekkapcsolataik voltak a balhé előtt.


Igy a 3 pontból mindhárom megcáfolva.

2022. szept. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!