Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok erről a szövegrő...

Mit gondoltok erről a szövegről? Létezhet, hogy Oroszország valójában csak egy kamu atomhatalom?

Figyelt kérdés

[link]


Simán el tudom képzelni én is, hiszen iszonyatos sok összeget emészt fel egy ezres nagyságrendű arzenál fenntartása és ezeknek nincs pénzük a spanyol gdp-vel egyenértékű gazdaságukkal.


Nem azt mondom, hogy nulla atomtöltetük van, de a háború alatt is kirajzolódott milyen elhanyagolt állapotban van a hadseregük és simán lehetséges, hogy nem mernék sose bevetni, mert bármilyen műszaki hiba miatt a fejükre robbanhatna. Sokan pedzegetik azt is, hogy olyan szintű korrupció van az oroszoknál, hogy már rég kilophatták a hasadóanyagokat ill. az új ICBM-ek is csak olyanok, mint az Armata tank, amiből épült pár techdemo, de az egyiknek azok közül is sikerült lerobbannia a győzelem napi parádén amin röhögött az egész világ.


Az USA is meglepően nyugodt az orosz nukleáris fenyegetőzések ellenére is. Lehet nem véletlen. Ti mit gondoltok?



2022. szept. 17. 21:24
A kérdező szavazást indított:
Én is azt gondolom, hogy Oroszország egy kamu atomhatalom és már csak az üres fenyegetőzések maradtak
Tuti nincs már ezres nagyságrendű arzenálja mint a nyugatnak, de Ukrajnában gond nélkül be tudnának vetni pár tucatot ami üzemképes
Ez oltári nagy kamu, be ne dőlj már ilyen híreknek. Ők a kenyér helyett is inkább a nukleáris fegyverekre költenének. Van ott dögivel atomfegyver.
22 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

valószínű hogy az atom arzenálja jelentős része nincs olyan állapotban hogy bevessék, de azért vannak nekik még müködőképes atomtöltet célba jutatásához való rakétáik .


Tengeralatjáróbol van azért még nekik néhány darab ami müködik és tele van atomtöltetet hordozó rakétákkal...


Szerintem inkább a vezérlésük, katonai döntéshozatali képességük az ami nem tudna reagálni ha a nato megtámadná őket


Az első pár percben megsemmisitenék az írányításért feleős helyeket aztán nem lenne aki kilője az atomokat:)

Meg aztán ha Ukrajna ellen atomot vett be oroszország? az eléggé tré, mert hogy a szomszédja, a sugárzás nem áll mega határon


Van nekik bevethető atomfegyverük még tuti!

2022. szept. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%
Megbízható a forrásod. Szanalom
2022. szept. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Ahány " szakértő " annyi verzió, de ez megy már február óta, aztán ha valami mégsem úgy alakul ahogy a nagy " szakértők " megmondták akkor " szakértenek " rá valami magyarázatot.
2022. szept. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
Mennyiért lehet ilyen szagértönek elmenni?
2022. szept. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%
most láttál egy bejegyzést az fb-n amit egy kamuprofil írt és már úgy is van? szánalmas
2022. szept. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ne bizd el magad kérdező a szakértőre hagyatkozva soha nem lehet tudni mi lesz a következő lépése Putyinak tartogathat Ő még meglepetést számunkra attól még hogy szakértő az illető nem jelenti azt hogy Ő nem tévedhet mert mi van ha mégis téved és akkor mond annyit hogy sajnálom és kész hát nem
2022. szept. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%
Azért mondta bide hogy ne merjen atomot használni mert olyan nyugodt?
2022. szept. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%
Kérdés, hogy Trump mennyi információt osztott meg Putyinnal.
2022. szept. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%

Én azt gondolom, valóban vannak súlyos problémák, csak épp nem az atomhatalmi résszel. Például amíg saját fasisztáink azon kacérkodnak, hogy a magyarok vagy a németek fognak-e előbb megfagyni az EU-ban, vígan összekacsintva újdonsült állítólagos orosz barátaikkal - sose volt nekik olyan -, addig elég súlyos - helyi és valódi oroszoktól származó - tények vannak arról, hogyan fagynak telente halálra a "végtelen gázhatalom" saját nyugdíjasai a saját lakásaikban az ilyen pusztuló, földi pokol megjelenésű szibériai bányavárosokban és kihaló falvakban, ahol egyetlen működő kisbolt sincsen, nemhogy orvos vagy bármi. Már rég kikötötte a távfűtőmű egy csomó hruscsovkából a fűtést, mert nincs, aki fizetni tudjon, azt hinné az ember, már nem maradt senki hátra, és akkor benyitnak lakásokba, és van, ahol még ül a sarokban a hokedlin három pufajkában a bábuska. Arra nincsen ki, hogy összeszedjék majd fekete zsákba. A saját nagyanyjukat és nagyapjukat. A "végtelen gázhatalomban", ami ugye játszva annyit fűt amennyit akar. És ez még a háború előtt ment a "jóvilágban". Én leginkább az oroszokat magukat féltem attól a világtól, amiben élnek.

Kína meg szépen, türelmesen, magabiztosan vár. Látja, hogy eljön az ő ideje Szibéria népei és fémjei felett. Meg se kell mozdulni. Szlávok kiirtják maguktól is magukat.

Ezt azért ajánlom átgondolásra az állítólagos orosz drukkereknek és jóakaróknak, akik fél éve nézték ki az atlaszból, hogy merre van Oroszország.

2022. szept. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 scamdemic ***** válasza:
83%

Nem csak Oroszország, de az USA is kamu atomhatalom.

[link]

[link]

[link]

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=zKzjf4o6xpU

2022. szept. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!