Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok erről a szövegrő...

Mit gondoltok erről a szövegről? Létezhet, hogy Oroszország valójában csak egy kamu atomhatalom?

Figyelt kérdés

[link]


Simán el tudom képzelni én is, hiszen iszonyatos sok összeget emészt fel egy ezres nagyságrendű arzenál fenntartása és ezeknek nincs pénzük a spanyol gdp-vel egyenértékű gazdaságukkal.


Nem azt mondom, hogy nulla atomtöltetük van, de a háború alatt is kirajzolódott milyen elhanyagolt állapotban van a hadseregük és simán lehetséges, hogy nem mernék sose bevetni, mert bármilyen műszaki hiba miatt a fejükre robbanhatna. Sokan pedzegetik azt is, hogy olyan szintű korrupció van az oroszoknál, hogy már rég kilophatták a hasadóanyagokat ill. az új ICBM-ek is csak olyanok, mint az Armata tank, amiből épült pár techdemo, de az egyiknek azok közül is sikerült lerobbannia a győzelem napi parádén amin röhögött az egész világ.


Az USA is meglepően nyugodt az orosz nukleáris fenyegetőzések ellenére is. Lehet nem véletlen. Ti mit gondoltok?



2022. szept. 17. 21:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
85%
10 Ez igaz
2022. szept. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
45%

Csak akkor fogjuk hinni, amikor majd látjuk.


Nekem mindig félre van rakva egy kapszula a mighty-ba, hogy békésen tudjam végignézni, ahogy ezek a pszichopaták megsemmisítik a bolygót.

2022. szept. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
27%
Oroszország létezése is kamu, rengeteg bizonyíték van h nem létezik és a nyugati tőkések találták ki. Valójában a helyén tenger van. De mindjárt megjelenik egy agymosott TV-hívó, aki elkezd konteozni, de bizonyítani (pl Oroszországban készített saját fotóival) nem fogja tudni.
2022. szept. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 MDaniel98 ***** válasza:
50%
Biztos, hogy bőven van nekik, amúgy meg mind1, ha van legalább 100 ilyened akkor kiirthatod a világot, a többi meg felesleges.
2022. szept. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ha nem is kamu, de hogy nincs nekik 6000 működőképes robbanófejük, az 100%. Azt olvastam, hogy az USA évi 30 milliárdot költ a karbantartásra a sajátjaik esetében. Na most, kizárt, hogy a 'tùnió ennek akárcsak a töredékét képes lenne erre szánni.
2022. szept. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
50%
Ha az USA-nak nem lett volna/nem lenne atomja, akkor most nem ennél piros grépfruitot meg vérnarancsot. Nézz utána. Nemesítésnek hívják manapság, de az elsők a nevadai robbantások miatt véletlenül keletkeztek az 50-es években és a 60-as évek elején. Aztán jött az atomsorompó egyezmény, és mindenki leszerelt egy pár robbanófejet, de mindenki hagyott párat titokban.
2022. szept. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!