Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az amcsi sorozatokban miért...

Az amcsi sorozatokban miért van annyi érzékenyítés és heteró fehér férfi ellenesség manapság?

Figyelt kérdés

Pl. érdemes megfigyelni, hogy a rosszfiú főgenya az mindig csakis heteró fehér férfi lehet, a feketék pedig jóformán mindig jófej, segítőkész laza csávóknak vannak bemutatva. A The Walking Dead-ben is az összes főellenség fehér férfi volt, de a feketék csak a jó megestesítői, ők azok akik mindig segítenek másokon és csupa derű, mulatság az életük.


Engem csak az érdekelne, hogy mi ezzel a cél, hogy a heteró fehér férfi egyre nagyobb ellenségnek van kezelve?



2022. szept. 26. 13:01
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
22%
Mert kevert népességet akarnak ezzel is elérni, amit aztán könnyen irányíthatnak, vallás, szokások, nemzeti érzések nélkül.
2022. szept. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
18%
A cél a társadalomban elültetni a békétlenséget. Biztos ismered a hangyákkal a sztorit berakod őket egy edénybe és te kívülről össze rázod az edényt ők pedig nagy dühösen egymásnak esnek. Na ugyanezt próbálják velünk emberekkel létrehozni a világ urai és a cél az irányíthatóságunk. A megosztott egymásra uszított társadalmi csoportokból álló társadalmakat a legkönnyebben tudják irányítani. Egy erős, békés, összetartó, egységben élő társadalmat az életben nem fognak tudni irányítani a mocskos céljaiknak megfelelően.
2022. szept. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
9%

Ajánlom kérdező, Julius Andan: a Világ a színfalak mögött című olvasmányát.

Youtube-on is fent van hangoskönyv formájában.


#1 voltam

2022. szept. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 MDaniel98 ***** válasza:
10%
Ez most az új divat.
2022. szept. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
24%
#4, a divatos nem csak úgy maguktól alakulnak ki.
2022. szept. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
78%
A Pusztítóban néger volt a gonosz, az Éjszakai hajszában néger volt egy rossz arcú bérgyilkos, a híres amerikai krimisorozatokban jó pár néger is játszott bűnözőt. Nem értem a vergődést.
2022. szept. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
43%

#6, ez manapság már elképzelhetetlen hogy így legyen.


#1,3,5 voltam.

2022. szept. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 Drakula ***** válasza:
17%

6-os.

Ezek régebbiek. A kérdés az újabbakról szólt.


Amugy erre a kérdésre egyszerű válasz van: BLM.

2022. szept. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
36%

Annyira szánalmasak már ezek a fehérhisztik. Legalább ne írkálnál ökörségeket, szimplán hazugságokat hordasz össze.

Honnan szeded a fenti hazugságaid? Egy csomó olyan film van, ahol fekete a főgonosz, miért hazudsz? Attól, hogy több olyan film lett, amelyben nem csak fehérek szerepelnek általában jófiúként még nem lesz kevesebb jogod. Álszentség némi felsőbbrendűség érzéssel level 99.

2022. szept. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
2%

MDaniel98!


A kommentjeid alapján eddig azt hittem te az értelmesek táborát erősíted. Úgy látszik tévedtem.

2022. szept. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!